Up sport Slideshow
I miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół
W II semestrze 2011/12 w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół (wszystkie zawody sportowe ujęte przez kalendarz Szkolnego Związku Sportowego) odnieśliśmy sukcesy w następujących rozgrywkach:
1) Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy w tenisie stołowym dziewcząt – II miejsce :
Anna Skowrońska 1d, Sylwia Mrozik 1b;

2) Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy w tenisie stołowym chłopców - III miejsce:
Paweł Zawadziński 1c, Michał Piasek 1c;

3) Mistrzostwa Bydgoszczy w koszykówce dziewcząt – IV miejsce: Kasia Nowak 3d, Wiktoria
Zawada 3a, Dominika Burchardt 3a, Klaudia Grzela 3b, Marta Rzepka 3c, Ada
Wronecka 1b, Daria Toth 1d, Marta Olszewska 1d, Jagoda Marcinkowska 1b;

4) Mistrzostwa Bydgoszczy w koszykówce chłopców – VI miejsce: Adrian Świniarski 3a,
Damian Saja 3a, Michał Górski 2c, Krystian Wojtynowski 2c, Mateusz Trześniak 2e, Mateusz Żuchowski 2e, Albert Grabara 2b, Miłosz Szymanowski 1b, Szymon Lala 1b, Damian Moskaluk 1b, Mikołaj Wiśniowski 1d, Filip Duch 2a

5) Mistrzostwa Bydgoszczy w halowej piłce nożnej dziewcząt – V miejsce: Agata Czyż 2a,
Julia Wiśniewska 2a, Karolina Kleczewska 2c, Paulina Pawlicka 2e, Weronika Werner 1c,
Marta Kożańska 1b, Dominika Smarz 1d, Daria Toth 1d, Magdalena Stempnakowska 2c,
Zuzanna Grec 2d

6) Mistrzostwa Bydgoszczy w halowej piłce nożnej chłopców – IV miejsce: Kamil Krajnik 2a, Marek Ciesielski 2a, Patryk Lustig 2e, Mateusz Trześniak 2e, Tomasz Stefański 2b, Cezary Kornet 2b, Adam Rzęski 2d, Jakub Kubacki 1d, Marcin Pasera 1e, Paweł Zatorski 1e, Patryk Bulera 1e, Damian Moskaluk 1b

7) Mistrzostwa Bydgoszczy w lekkoatletyce- Liga LA dziewcząt – VII miejsce: Katarzyna Nowak 3d, Patrycja Szczechowiak 3d, Joanna Śledzikowska 3b, Sandra Skórzewska 3b, Oliwia Gaca 3e, Agata Czyż 2a, Julia Wiśniewska 2a, Lidia Krauze 2a, Natalia Kubica 2a, Paulina Kwiatkowska 2a, Monika Tereczyńska 2e, Marta Kożańska 1b, Sara Marciniak 1d, Zofia Płachta 1d

8) Mistrzostwa Bydgoszczy w lekkoatletyce- Liga LA chłopców – VI miejsce: Damian Saja 3a, Adrian Świniarski 3a, Filip Kraszewski 3c, Sławomir Majewski 3c, Ziemowit Zagrodnik 3c, Szymon Kuziemski 3c, Wojciech Szala 3e, Oskar Szpręglewski 3e, Marek Ciesielski 2a, Mateusz Sikorski 2b, Damian Jaśkowiak 2e, Maciej Buszkiewicz 2d, Mateusz Trzeciak 1b

Wszyscy nasi sportowcy wnieśli swój wkład i przyczynili się do zajęcia
1 miejsca w końcowej klasyfikacji Współzawodnictwa Sportowego Szkół Gimnazjalnych
Wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach serdecznie dziękujemy nauczyciele wychowania fizycznego !!!!!!!!!!!!! :):):)


30012012125_zmień nazwę
30012012133_zmień nazwę
Obraz 001_zmień nazwę
Obraz 004_zmień nazwę
Obraz 005_zmień nazwę
Obraz 006_zmień nazwę
Obraz 008_zmień nazwę
01022012136_zmień nazwę
Obraz 010_zmień nazwę
Obraz 011_zmień nazwę
Obraz 012_zmień nazwę
Obraz 016_zmień nazwę
Obraz 018_zmień nazwę
Obraz 020_zmień nazwę
Obraz 021_zmień nazwę
Obraz 022_zmień nazwę
Obraz 023_zmień nazwę
Obraz 259_zmień nazwę
01022012140_zmień nazwę
01022012143_zmień nazwę
Obraz 261_zmień nazwę

Całkowita ilość zdjęć: 21 | Ostatnia aktualizacja: 30.05.12 22:06 | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc