Up Zmagania sportowe naszych uczniów Slideshow
W Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej Szkół Gimnazjalnych : reprezentacja dziewcząt: Julia Wiśniewska 3a, Agata Czyż 3a, Karolina Kleczewska 3c, Magda Stempnakowska 3c, Paulina Pawlicka 3e, Weronika Werner 2c, Daria Toth 2d, Marta Kożańska 2b, Agata Guz 1a - wywalczyła 6 miejsce w Bydgoszczy.

W Mistrzostwach Bydgoszczy w unihokeju Szkół Gimnazjalnych: reprezentacja dziewcząt:: Julia Wiśniewska 3a, Agata Czyż 3a, Angelika Pawłowska 3c, Karolina Kleczewska 3c, Zuzanna Grec 3d,Marta Kubiak 3e, Magda Łobodzińska 3e, Ada Wojtkowiak 3e, Sylwia Mrozik 2b, Ilona Kunicka 1d, Estera Grabara 1d - wywalczyła 2 miejsce w Bydgoszczy;
reprezentacja chłopców: Mateusz Sikorski 3b, Cezary Kornet 3b, Stanisław Świerczyński 3b,
Jakub Kruczkowski 3a, Albert Grabara 3b, Jakub Malec 3c, Jakub Rogacewicz 3c, Mateusz
Trześniak 3e, Mateusz Kraska 3e,Michał Mikler 2b, Patryk Socha 2d, Radek Mierzyński 1c, Mikołaj Penkała 1c - wywalczyła 6 miejsce w Bydgoszczy.

W Mistrzostwach Bydgoszczy w pływaniu Szkół Gimnazjalnych: reprezentacja dziewcząt: Agata Kasprowicz 2d, Agata Naskręt 2d, Sara Marciniak 2d, Oliwia Mytlewska 1e, Paulina Grzela 1e - wywalczyła 2 miejsce w Bydgoszczy;
reprezentacja chłopców: Tomasz Stefański 3b, Jakub Kruczkowski 3a, Damian Jaśkowiak 3e, Jakub Kubacki 2d, Dawid Dojczman 2e, Szymon Gil-Pilarski 1e - wywalczyła 4 miejsce w Bydgoszczy

W Finale wojewódzkim w pływaniu reprezentacja dziewcząt: Agata Kasprowicz 2d, Agata Naskręt 2d, Sara Marciniak 2d, Oliwia Mytlewska 1e - wywalczyła 2 miejsce.

W Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce ręcznej Szkół Gimnazjalnych reprezentacja dziewcząt: Julia Wiśniewska 3a, Agata Czyż 3a,Karolina Kleczewska 3c, Magda Stempnakowska 3c, Zuzanna Grec 3d, Magda Zakrzewska 3d, Sylwia Mrozik 2b, Daria Toth 2d, Agata Kasprowicz 2d, Sara Marciniak 2d, - wywalczyła 6 miejsce w Bydgoszczy.
reprezentacja chłopców: Marek Ciesielski 3a, Jakub Kruczkowski 3a, Michał Górski 3c, Karol Jędrzejewski 3c, Patryk Lustig 3e, Mateusz Sikorski 3b, Cezary Kornet 3b, Albert Grabara 3b, Damian Moskaluk 2b, Damian Paprocki 1e - wywalczyła 5 miejsce w Bydgoszczy.

W Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych w szachach nasza szkoła w składzie: Anna Skowrońska 2d, Kamil Kłyszejko 1c, Tadeusz Wendt 1c, Michał Śliwowski 1e - zajęła 6 miejsce w Bydgoszczy.

W Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym reprezentacja chłopców w składzie Paweł Zawadziński 2c i Michał Piasek 2c - zajęła 3 miejsce w Bydgoszczy.

W Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce siatkowej chłopców Szkół Gimnazjalnych:
reprezentacja chłopców: Jakub Kruczkowski 3a, Marek Ciesielski 3a, Kamil Krajnik 3a,
Albert Grabara 3b, Remigiusz Kaczmarek 3b, Adam Rzęski 3d, Paweł Zatorski 2e, Michał Mikler 2b, Patryk Pal 2d, Jakub Kubacki 2d, Mikołaj Wiśniowski 2d - wywalczyła 3 miejsce w Bydgoszczy.


siata (5)
siata (6)
siata (7)
siata (8)
siata (4)
plywaniwe (1)
siata (3)
siata (1)
siata (2)
Siata 10
siata
szachy 1
szachy 2
szachy 3
szachy 4
szachy 5
unihokej 1
unihokej 2
unihokej 3
unihokej 4
plywaniwe (10)
plywaniwe (13)
plywaniwe (2)
plywaniwe (3)
plywaniwe (4)
plywaniwe
reczna (1)
reczna (3)
reczna (4)
reczna (5)
reczna (6)
reczna (7)
reczna
plywaniwe (11)
plywaniwe (12)
plywaniwe (5)
plywaniwe (6)
plywaniwe (7)
plywaniwe (8)
plywaniwe (9)

Całkowita ilość zdjęć: 40 | Ostatnia aktualizacja: 13.12.12 20:52 | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc