Up INAUGURACJA SZKOLNEGO ROKU SPORTOWEGO Slideshow
25 września 2012r. odbyła się Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego 2012/13
podczas, której została ogłoszona klasyfikacja szkół gimnazjalnych oraz rozdane nagrody w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół.
Nasze gimnazjum zajęło-
1 miejsce w końcowej klasyfikacji
Współzawodnictwa Sportowego Szkół Gimnazjalnych.

Nagrody – sprzęt sportowy odebrała pani Dyrektor wraz z nauczycielem wf-u oraz uczniami.
Na ten sukces składają się wszystkie zawody sportowe ujęte przez kalendarz Szkolnego Związku Sportowego, czyli wszystkie Mistrzostwa Bydgoszczy w poszczególnych dyscyplinach sportowych.
W tym dniu ogłoszono także klasyfikacje generalną za udział w Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży - nasze gimnazjum zajęło 7 miejsce.
Podczas tej inauguracji odbył się również Memoriał Teresy Ciepły, czyli biegi sztafetowe 4x 100m.
Nasze gimnazjum reprezentowały:
- dziewczyny: Paulina Kwiatkowska 3a, Natalia Kubica 3a, Anna Skowrońska 2d oraz
Agnieszka Murawska 1a, które w swojej serii zajęły 2 miejsce ale do finału zabrakło kilka
sekund
- chłopcy: Marek Ciesielski 3a, Kamil Krajnik 3a, Arkadiusz Przybylski 3c, Damian Jaśkowiak 3e –
zajęli 5 miejsce w finale.
Wszystkim uczniom i absolwentom biorącym udział w zawodach serdecznie dziękujemy i gratulujemy sukcesu!!!!!!!!!!!!!