Up Kłopoty ryb Slideshow
Sukces kabaretu „Ale Jaja”
„Przyroda na wagę złota”, to konkurs na Małą Formę Sceniczną o tematyce ekologicznej organizowany corocznie przez Urząd Miasta Bydgoszczy i Pałac Młodzieży. Już po raz piąty nasz kabaret brał w nim udział. W tym roku zaprezentowaliśmy inscenizację pt.: „Kłopoty ryb”, a wrażenia z pałacowej sceny opisuje dla was jedna z uczestniczek naszego zespołu – Martyna Laskowska z 2d. (A.G.)
Dojechaliśmy na miejsce lekko zdenerwowani. Większość z nas pierwszy raz występowała na deskach w Pałacu Młodzieży! Obejrzeliśmy kilka występów naszej konkurencji. Poczęstowano nas także słodkościami, które nieco poprawiły nam humor. Napięcie wzrosło, gdy nadszedł czas na nasz występ. Przygotowaliśmy potrzebne rekwizyty, przypomnieliśmy sobie dialogi i podnosiliśmy siebie wzajemnie na duchu. Nie obyło się także bez kabaretowego zwyczaju - uścisków!
Serca zaczęły bić szybciej, gdy kurtyna się rozsunęła. Nasze zielone włosy i łuski na koszulkach połyskiwały w świetle reflektorów. Przedstawienie poszło zgodnie z planem – bez żadnych pomyłek. Byliśmy z siebie dumni, że udało nam się tak zagrać. Publiczność śmiała się, co dodało nam otuchy. Po występie nadszedł czas na upominki, które bardzo nas ucieszyły i rozbawiły. Jury doceniło wysiłek kabaretu i naszej ukochanej pani Alinki - WYGRALIŚMY!
Tak jak przy okazji każdego wspólnego wyjścia, pomimo tremy, było dużo żartów i śmiechu! Magiczne wspomnienia pozostaną na zawsze.Kabaret, to grupa, w której każda osoba ma poczucie humoru, talent i niezwykły charakter. Spędzamy ze sobą dużo czasu, dzięki czemu bardzo zżyliśmy się ze sobą. Dajemy sobie wzajemnie dużo radości. Każdy występ przynosi nam nowe przygody i doświadczenia. Wraz z panią Alinką wkładamy w przedstawienia nasze serca i cierpliwość, dzięki czemu zdobywamy upragnione cele.
Martyna Laskowska 2d

IMG_3906
IMG_3907
IMG_3908
IMG_3909
IMG_3910
IMG_3911
IMG_3912
IMG_3915
IMG_3916
IMG_3919
IMG_3920
IMG_3921
IMG_3922
IMG_3923
IMG_3924

Całkowita ilość zdjęć: 15 | Ostatnia aktualizacja: 01.03.13 20:26 | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc