Up BYDGOSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY Slideshow

W dniach 16-17 czerwca 2014 odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży . Podczas tej imprezy rozdane zostały także medale dla drużyn z gier zespołowych, które w Mistrzostwach Bydgoszczy uplasowały się w pierwszej trójce.

Nasze reprezentacje koszykarzy i piłkarzy ręcznych otrzymały medale brązowe.

Rozdano także puchary, dyplomy oraz nagrody za Współzawodnictwo Sportowe Gimnazjów , w którym nasza szkoła zajęła 2 miejsce .

Natomiast w trzecim dniu BOM-u 23 czerwca 2014 rozdano puchary i dyplomy za końcową klasyfikację Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży, w której nasze gimnazjum zajęło 4 MIEJSCE

Medale drużyn :

3 miejsce reprezentacji chłopców w koszykówce – skład drużyny: Miłosz Szymanowski 3b, Szymon Lala 3b, Damian Moskaluk 3b, Michał Mikler 3b, Mikołaj Wiśniowski 3d, Jakub Kubacki 3d, Patryk Pal 3d, Jonasz Dembiński 2b, Damian Kuskowski 2d

3 miejsce reprezentacji chłopców w piłce ręcznej – skład drużyny: Damian Moskaluk 3b, Szymon Lala 3b, Miłosz Szymanowski 3b, Michał Mikler 3b, Jakub Kubacki 3d, Mikołaj Wiśniowski 3d, Damian Kuskowski 2d, Marcus Loroch 2b, Damian Sosnowski 2b, Adrian Tułodziecki 2b, Kamil Kłyszejko 2c, Michał Przedwojski 2c, Radek Mierzyński 2c, Krzysztof Kaźmierczak 2c

6 miejsce reprezentacji chłopców w lekkoatletyce – skład drużyny : Szymon Lala 3b, Damian Moskaluk 3b, Natan Orzechowski 3c, Patryk Pal 3d, Mateusz Przybysz 2a, Karol Sabiniarz 2a,

Marcin Sikorski 2b, Adrian Tułodziecki 2b, Damian Sosnowski, Bartłomiej Krzysztofiak 2c,