Up WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE GIMNAZJÓW Slideshow

W I semestrze 2013/14 w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół odnieśliśmy sukcesy w następujących rozgrywkach:

W Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce nożnej Szkół Gimnazjalnych reprezentacja chłopców : Jakub Kubacki 3d, Damian Moskaluk 3b, Patryk Pal 3d, Paweł Guz 3a, Marcin Pasera 3e, Natan Orzechowski 3c, Marcin Gulcz 2a, Damian Kuskowski 2d wywalczyła 5 miejsce w Bydgoszczy.

W Mistrzostwach Bydgoszczy w unihokeju reprezentacja dziewcząt: Marta Kożańska 3b, Sylwia Mrozik 3b, Ilona Kunicka 2d, Estera Grabara 2d , Monika Kaczmarek 2d, Magda Bociek 2c, Martyna Jaroch 2a, Daria Toth 3d, Dominika Smarz 3d, Julia Teodorczyk 1b - wywalczyła 7 miejsce w Bydgoszczy.

W Mistrzostwach Bydgoszczy w pływaniu reprezentacja dziewcząt: Agata Kasprowicz 3d, Agata Naskręt 3d,Sara Marciniak 3d,Marcelina Kocoń 3d , Paulina Grzela 2e - wywalczyła 2 miejsce w Bydgoszczy; reprezentacja chłopców : Jakub Kubacki 3d, Dawid Dojczman 3e, Szymon Gil-Pilarski 2e, Daniel Michta 3d, Michał Dąbrowski 3e - wywalczyła 5 miejsce w Bydgoszczy

W Finale wojewódzkim w pływaniu reprezentacja dziewcząt: Agata Kasprowicz 3d, Agata Naskręt 3d, Sara Marciniak 3d, Marcelina Kocoń 3d - wywalczyła 2 miejsce.

W Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce ręcznej reprezentacja chłopców : Damian Moskaluk 3b, Szymon Lala 3b, Miłosz Szymanowski 3b, Michał Mikler 3b, Jakub Kubacki 3d, Mikołaj Wiśniowski 3d, Damian Kuskowski 2d, Marcus Loroch 2b, Damian Sosnowski 2b, Adrian Tułodziecki 2b, Kamil Kłyszejko 2c, Michał Przedwojski 2c, Radek Mierzyński 2c, Krzysztof Kaźmierczak 2c, Hubert Latos 1e - wywalczyła 3 miejsce w Bydgoszczy.

W Mistrzostwach Bydgoszczy w piłce siatkowej reprezentacja chłopców : Damian

Moskaluk 3b, Szymon Lala 3b, Miłosz Szymanowski 3b, Michał Mikler 3b, Jakub Kubacki 3d, Mikołaj Wiśniowski 3d, Patryk Pal 3d, Michał Przedwojski 2c, Radek Mierzyński 2c, Krzysztof Kaźmierczak 2c, Marcin Sikorski 2b - wywalczyła 4 miejsce w Bydgoszczy.

W Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy w szachach nasza szkoła w składzie:

Anna Skowrońska 3d, Kamil Kłyszejko 2c, Tadeusz Wendt 2c, Michał Śliwowski 2e - zajęła   5 miejsce w Bydgoszczy.

W Mistrzostwach Bydgoszczy w koszykówce reprezentacja dziewcząt: Daria Toth 3d, Marta Olszewska 3d, Ada Wronecka 3b, Aleksandra Kolander 3a, Inez Górska 3a, Agnieszka Murawska 2a, Klaudia Śmieszek 2a, Ilona Kunicka 2d, Jagoda Marcinkowska 3b, Ola Czubek 2e, Kinga Winniecka 2e - wywalczyła 5 miejsce w Bydgoszczy.

W Indywidualnych Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym Paweł Zawadziński 3c zajął   2 miejsce a Michał Piasek 3c 6 miejsce wśród chłopców.

Natomiast w kategorii dziewcząt Anna Skowrońska wywalczyła 3 miejsce w Bydgoszczy.

Obecnie nasza szkoła zajmuje 2 miejsce w końcowej klasyfikacji Współzawodnictwa Sportowego Szkół .

Wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach serdecznie dziękujemy- nauczyciele wychowania fizycznego !!!!!!!!!!!!! :):):)

kosz 7
2013_plywanie01
2013_plywanie06
2013_plywanie07
2013_plywanie10
2013_plywanie19
2013_plywanie22
2013_plywanie23
2013_plywanie24
2013_plywanie28
2013_plywanie29
2013_plywanie32
2013_plywanie37
2013_plywanie38
2013_plywanie39
2013_plywanie45
2013_plywanie47
2013_plywanie51
2013_plywanie52
2013_pilka_reczna1
2013_pilka_reczna11
2013_pilka_reczna4
2013_pilka_reczna6
2013_pilka_reczna7
2013_pilka_reczna8
2013_pilka_reczna9
2013_pilka_reczna17
2013_pilka_reczna19
2013_pilka_reczna21
2013_pilka_reczna26
2013_pilka_reczna28
2013_pilka_reczna29
2013_pilka_reczna30
kosz 1
kosz 2
kosz 3
kosz 4
kosz 6
kosz 8
kosz 9
p.nożna 1
p.nożna 2
p.nożna 3
p.nożna 4
siata 2
siata 3
siata 4
siata 5
siata 6
siata 7

Całkowita ilość zdjęć: 50 | Create web photo albums with Jalbum | Chameleon skin | Pomoc