HTML gimnazjum
 
 
 

:: Nasza szkoła::
: lokalizacja i kontakt
: obwód
: historia
: dyrekcja
: grono
: koła zainteresowań
: konsultacje
: kalendarz imprez szkolnych
: kalendarz roku szkolnego
: nasze certyfikaty
: szkoła w obiektywie
: warto wiedzieć

:: Informacje dla rodziców::
: regulamin Rady Rodziców
: ważne informacje

:: Dokumenty szkolne::
: Statut
: W S O
: Procedury postępowania

:: Samorząd uczniowski::
: działalność

:: Radiowęzeł-Decybel::
: działalność

:: Biblioteka::
: działalność


:: Merkuriusz Gimnazjalny::
: wybierz numer

:: Archiwum wydarzeń::
: rok szkolny 2003/2004
: osiągnięcia
: rok szkolny 2004/2005
: osiągnięcia
: foto
: rok szkolny 2005/2006
: osiągnięcia
: foto
: strony klas
: rok szkolny 2006/2007
: osiągnięcia

:: COMENIUS ::
: Jan Amos Komensky
: nasz projekt
: strony uczniów

:: Linki ::
: MEN
: OSKKO
: Kuratorium Oświaty
: OKE w Gdańsku
: Program Socrates



 


 
 

Dziękujemy wszystkim szkołom, które wzięły udział w konkursie. Szkół tych było aż 66 z 13 województw! Nadesłano blisko 400 prac.

Wkrótce opublikujemy więcej najwyżej ocenionych prac.
Rozpoczynamy tez pisanie dyplomów i podziękowań-trochę to potrwa, prosimy więc o wyrozumiałość!

Komisja konkursowa
skład
obrady

Laureatom gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szkoły podstawowe
Gimnazja

Wystawa

O naszym konkursie poinformowaliśmy "cały świat"

 

 

 

 

 

 

Oceny dokonała komisja konkursowa w składzie:
Ilona Matuszewska-dyrektor Gimnzjum nr 23
Bozena Juszkow-zastepca dyrektora
Barbara Zielińska-konsultant Pracowni Wspierania Edukacji Matematyczno-Fizycznej
Marianna Rosół-doradca metodyczny
Kinga Eliasz-plastyk
Joanna Apanasiewicz-nauczyciel matematyki
Elżbieta Nowicka-nauczyciel matematyki
Anna Cieślak-nauczyciel plastyki
Alina Gawrońska-opiekun szkolnego koła origami
Elżbieta Borys-nauczyciel informatyki
Iwona Zbyszyńska-nauczyciel informatyki i matematyki

Pracy komisji przyglądali się uczniowscy obserwatorzy


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak pracowała komisja konkursowa wybierająca prace.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LAUREACI KONKURSU

Szkoły podstawowe

kategoria-grafika komputerowa

I miejsce-Joanna Zielińska
Szkoła Podstawowa nr 30-Bydgoszcz

II miejsce-Ewa Walendowska
Szkoła Podstawowa nr 30-Bydgoszcz

III miejsce-Dawid Łabuzek
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego-Psary

kategoria-prace matematyczne

I miejsce-Kinga Gładysiewicz
Szkoła Podstawowa-Odrzechowa

II miejsce-Sylwia Stasiak
Zespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II-Grębocin

III miejsce-Paweł Bryll
Szkoła Podstawowa nr 30-Bydgoszcz

IV miejsce- Joanna Zielińska
Szkoła Podstawowa nr 30-Bydgoszcz

 

kategoria prace-plastyczne

I miejsce-Sabina Malinowska
Szkoła Podstawowa-Trzemeśnia

II miejsce-Tomasz Budek
Szkoła Podstawowa-Trzemeśnia

III miejsce-Mateusz Ładny
Szkoła Podstawowa nr 7-Giżycko

IV miejsce-Arnold Wojnar
Szkoła Podstawowa-Wielowieś

Gimnazja

kategoria-grafika komputerowa

I miejsce-Katarzyna Kołodziejczyk
Gimnazjum nr 23-Kielce

II miejsce-Jakub Jabłoński
Gimnazjum nr 23-Bydgoszcz

III miejsce-Paulina Śliwińska
Gimnazjum nr 31-Toruń

IV miejsce-Michał Badziński
Gimnazjum nr 5-Bydgoszcz

V miejsce-Zuzanna Latta
Gimnazjum nr 23-Bydgoszcz

VI miejsce-Szymon Grygorkiewicz
Gimnazjum nr 23-Bydgoszcz

 


kategoria-prace matematyczne

I miejsce-Iwona Grabowska
Gimnazjum nr 23-Bydgoszcz

II miejsce-Iwona Mucha
Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły-Niepołomice

III miejsce-Klaudia Głowacka
Gimnazjum nr 23-Bydgoszcz

IV miejsce-Klaudia Kaczmarek
Gimnazjum nr 23-Bydgoszcz

 

kategoria prace-plastyczne

I miejsce-Sylwia Izdebska
Zespół Oświatowy Publiczne Gimnazjum-Radomyśl

II miejsce-Agnieszka Nowak
Gimnazjum-Małdyty

III miejsce-Monika Nalazek
Gimnazjum nr 23-Bydgoszcz

IV miejsce-Angelika Sosnowska
Gimnazjum nr 23-Bydgoszcz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wystawa pokonkursowa

Dyrekcja Gimnazjum nr 23 oraz nauczyciele realizujący
Szkolny Projekt Comeniusa "Matematyka w naszym życiu"
zorganizowali pokonkursową wystawę parkietaży,
która odbyła się w dniach
24 kwietnia - 6 maja 2005 roku
w Miejskim Domu Kultury nr 3
ul. Gałczyńskiego 23 w Bydgoszczy

Tam tez odbyło sie uroczyste wreczenie podziekowań i nagród dla przedstawicieli szkół bydgoskich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artyści, matematycy i ludzie rozmaitych zawodów, którzy pasjonuja sie wykonywaniem matematycznych mozaik przesłali nam swoje prace wraz ze słowami zachęty do udziału w konkursie. Podkreślali równocześnie, że realizacje podobnych projektów maja niezwykłe walory edukacyjne. Warto odwiedzić ich strony!

János w. Lefelhocz
USA
Geoff Pike
ANGLIA
Imameddin
TAJWAN
William van Duyn NOWA SZKOCJA
Ken Landry
USA
David Bailey
ANGLIA
David Williams
USA
Andrew Crompton
ANGLIA
Jorge Molgora
MEKSYK
Seth Fisher JAPONIA
Bruce Bilney
AUSTRALIA
Dan Thomasson
USA
Royce McClure

NOWA ZELANDIA
Dawid Hop
USA
William Wenger USA
James McNeill USA
Peter Raedschelders
BELGIA
Peter van Rooij
HOLANDIA
Patrick Snels
USA
W.M. Nimmo

HOLANDIA
Adrian Fisher ANGLIA