OSIĄGNIĘCIA ZESPOŁOWE

2004/2005r.
Bydgoski Grant Oświatowy w kwocie 650 zł

Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Gazetek Szkolnych za propagowanie treści informatycznych o wysokich walorach edukacyjnych

2005/2006 r.
Bydgoski Grant Oświatowy w kwocie 1000zł

III miejsce w Regionalnym Przeglądzie Gazetek Szkolnych
Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie gazetek okolicznościowych "Nasza szkoła w Unii Europejskiej"

2007/2008r.

II miejsce w Regionalnym Konkursie Gazetek Szkolnych,

Bydgoski Grant Oświatowy w kwocie 1100zł

2008/2009r.

Bydgoski Grant Oświatowy w kwocie 1000zł

I miejsce w Regionalnym Konkursie Gazetek Szkolnych

Bydgoski Grant Oświatowy w kwocie 1900zł

2010/2011

II miejsce w Regionalnym Konkursie Gazetek Szkolnych

Bydgoski Grant Oświatowy w kwocie 1700 zł

2011/2012

I miejsce w Regionalnym Konkursie Gazetek Szkolnych

Bydgoski Grant Oświatowy w kwocie 2500 zł

2012/2013

I miejsce w Regionalnym Konkursie Gazetek Szkolnych

Bydgoski Grant Oświatowy w kwocie 2500 zł

2013/2014

I miejsce w Regionalnym Konkursie Gazetek Szkolnych

Bydgoski Grant Oświatowy w kwocie 2250 zł

2011/2012

I miejsce w Regionalnym Konkursie Gazetek Szkolnych

Bydgoski Grant Oświatowy w kwocie 2500 zł

2012/2013

I miejsce w Regionalnym Konkursie Gazetek Szkolnych

Bydgoski Grant Oświatowy w kwocie 2500 zł

2013/2014

I miejsce w Regionalnym Konkursie Gazetek Szkolnych

Bydgoski Grant Oświatowy w kwocie 2250 zł

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE UCZNIÓW


2008/2009
I miejsce - Agata Moroz w miejskim konkursie literackim "Żyj, nie ulegaj, walcz!" wyróżnienie - Paulina Tułaza w miejskim konkursie poetyckim " Żyj, nie ulegaj, walcz!"

2009/2010


I miejsce - Malwina Kruś w Regionalnym Festiwalu Artystycznym "Gim-Art" w kategorii literatura

I miejsce - Marta Doman w międzygimnazjalnym konkursie dziennikarskim na felieton "Urok mego miasta tkwi w."

wyróżnienia - Żaklin Szczypiorska, Sylwia Tułaza, Malwina Kruś w międzygimnazjalnym konkursie dziennikarskim na felieton "Urok mego miasta tkwi w."

wyróżnienie - Malwina Kruś w wojewódzkim konkursie dziennikarskim "Zerknięcie w duszę"

I miejsce - Marta Doman w międzygimnazjalnym konkursie dziennikarskim "Jeden dzień z życia mojego świata"

III miejsce - Paulina Tułaza w miedzygimnazjalnym konkursie dziennikarskim "Jeden dzień z życia mojego świata"

wyróżnienia - Agata Rudnik, Sylwia Tułaza, Daria Szreder w międzygimnazjalnym konkursie dziennikarskim "Jeden dzień z życia mojego świata"

2010/2011

III miejsce - Monika Kaczmarek w międzygimnazjalnym konkursie dziennikarskim na felieton "Urok mego miasta tkwi w."

wyróżnienie - Joanna Ryngwelska w międzygimnazjalnym konkursie dziennikarskim na felieton "Urok mego miasta tkwi w."

II miejsce - Monika Kaczmarek w miejskim Humanistyczno-Fizycznym Konkursie "Szukamy następców Stanisława Lema"


III miejsce - Patrycja Nowakowska w wojewódzkim konkursie dziennikarskim "Cena inności"

2011/2012

wyróżnienie - Patrycja Szczechowiak w Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Gim-Art" w kategorii literatura

2011/2012

wyróżnienie - Patrycja Szczechowiak w Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Gim-Art" w kategorii literatura

I miejsce - Anna Cieśniewska w miejskim konkursie literackim "Żyj, nie ulegaj, walcz!"

II miejsce - Zofia Płachta w miejskim konkursie literackim "Żyj, nie ulegaj, walcz!" 

wyróżnienie - Klaudia Lewandowska, Anna Skowrońska w miejskim konkursie literackim "Żyj, nie ulegaj, walcz!" 

I miejsce - Anna Cieśniewska w wojewódzkim konkursie o nagrodę Dyrektora Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej na wywiad z dziadkiem/babcią nt. "Szkoła, jaką znam"

II miejsce - Adam Rzęski w wojewódzkim konkursie o nagrodę Dyrektora Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej na wywiad z dziadkiem/babcią nt. "Szkoła, jaką znam"

2012/2013 

wyróżnienie - Zofia Płachta w Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Gim-Art" w kategorii literatura

II miejsce - Anna Cieśniewska w miejskim konkursie literackim "Polsko, kocham cię"

wyróżnienie - Zofia Płachta w miejskim konkursie literackim "Polsko, kocham cię"

2013/2014 

wyróżnienie - Zofia Płachta w Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Gim-Art" w kategorii literatura

wyróżnienie - Zuzanna Bereżańska w Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Gim-Art" w kategorii literatura

Martyna Laskowska - laureatka kuratoryjnego konkursu z języka polskiego

Zofia Płachta - finalistka kuratoryjnego konkursu z języka polskiego

II miejsce - Daniel Michta w Interdyscyplinarnym Konkursie Humanistyczno-Fizycznym "Poszukujemy następcy St. Lema"

III miejsce - Weronika Durszewicz w Interdyscyplinarnym Konkursie Humanistyczno-Fizycznym "Poszukujemy następcy St. Lema"

I miejsce - Julia Stocka w miejskim konkursie literackim "Żyj, nie ulegaj, walcz!"

I miejsce - Justyna Kopeć w miejskim konkursie literackim "Zapraszam cię do mojej Bydgoszczy"

II miejsce - Marta Olszewska w miejskim konkursie literackim "Zapraszam cię do mojej Bydgoszczy"

2014/2015

wyróżnienie - Zuzanna Bereżańska w Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Gim-Art" w kategorii literatura

wyróżnienie - Magdalena Cholewczyńska w Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Gim-Art" w kategorii literatura

wyróżnienie - Justyna Kopeć w Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym "Gim-Art" w kategorii literatura