Osiągnięcia szkolne i pozaszkolne uczniów Gimnazjum nr 23 w Bydgoszczy w roku szkolnym 2009/2010

 

 

Osiągnięcia na szczeblu kraju

 

Konkurs wiedzy o II wojnie światowej

Centrum Edukacji Szkolnej

 

wyróżnienie

 

 

 

 

Maksymilian Tykwiński

Wiktor Czekaj

 

 

 

 

2C

3A

 

 

 

 

8 miejsce w ogólnopolskiej rywalizacji

 

Osiągnięcia na szczeblu województwa

 

Drużynowa Liga Młodzików Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2009.

KS "Gwiazda" (KPZZ- Kujawsko-Pomorski Związek Zapaśniczy)

1 miejsce

Mikołaj Nowak

 

Patryk Warzocha

3B

 

3B

 

Finał Wojewódzki Gimnazjady w unihokeju chłopców. KPSZS, opiekun: n-le wych.fiz.

wyróżnienie

Patryk             Kaźmierczak

Jakub   Pisarek

Adam             Grabkowski

Jurand            Wiśniewski

Paweł   Kubiak

Maciej            Krzemiński

Tomasz Laskowski

Krzysztof Borowski

Michał            Szymanowski

Prokop

3F

3F

3A

3E

2C

2C

3C

3C

3C

3D

 

5 miejsce drużyny

Finał Wojewódzki Gimnazjady w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. KPSZS, opiekun: n-le wych.fiz.

wyróżnienie

 

Katarzyna Walens

Angelika Kempczyk

Kamil   Kubiś

Łukasz            Śliwowski

 

3E

3E

2B

2E

 

udział

Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Bóg-Człowiek_Świat"

ZS nr 9

1 miejsce

Karolina Sosińska

2B

 

 


Osiągnięcia na szczeblu regionalnym

 

Festiwal Artystyczny Gimnazjów Województwa Kujawsko-Pomorskiego "Gim-Art"

ZS 16

1 miejsce

 

Malwina Kruś

 

3A

 

 

Konkurs Gazetek Szkolnych

KP CEN

3 miejsce

Jakub   Pisarek

Monika Kaczmarek

Paulina Siwak

Karolina            Holweg

 

3F

2D

2D

2C

 

IX Festiwal Artystyczny Gimnazjów Województwa K-P "GIM - ART"

Gimnazjum Nr 29 w Bydgoszczy

wyróżnienie

Marcin            Sakwiński

Andrzej Mańko

Dawid            Szpręgelewski

Oskar Szpręgelewski

Julia Kołacka

Karolina Sosińska

Jakub Szułajew

Anna Marczyńska

Malwina  Kruś

Marcelina Jaworska

Roksana Majchrzak

Izabela Ropińska

Marcin            Wiśniewski

1A

1B

1E

1E

2B

2B

2B

2D

3A

3B

3C

3C

3E

Kabaret "Ale jaja"

 

Osiągnięcia na szczeblu miejskim

 

Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy w tenisie stołowym chłopców

MSZS, opiekun: n-le wych.fiz.

2 miejsce

Kamil Kubiś

 

Łukasz  Śligowski

2B

 

2E

 

 

 

 

 

 

Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy w tenisie stołowym dziewcząt

MSZS, opiekun: n-le wych.fiz.

3 miejsce

 

 

Katarzyna Walens

 

Angelika  Kempczyk

3E

 

3E

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Bydgoszczy w unihokeju

MSZS, opiekun: n-le wych.fiz.

2 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wyróżnienie

Patryk            Kaźmierczak

Jakub   Pisarek

Tomasz Laskowski

Krzysztof Borowski

Michał            Szymanowski

Adam Grabkowski

Paweł Kubiak

Maciej            Krzemiński

Filip Hulisz

Hubert  Lange

 

 

Weronika Andrzejewska

Ewelina Piórek

Ola Zatorska

Krysia  Konsik

Sandra Wysocka

Sara Sobczak

Marta            Szymańska

Agnieszka Holik

Agata            Jagodzińska

Katarzyna            Nowak

 

3F

3F

3C

3C

3C

3A

2C

2C

2E

2E

 

 

3F

 

3F

3F

3F

3F

3F

2C

3E

3E

1D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 miejsce drużyny

Mistrzostwa Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt.

MSZS, opiekun: n-le wych.fiz.

3 miejsce

Weronika Andrzejewska

Ewelina Piórek

Ola Zatorska

Krysia  Konsik

Sara Sobczak

Dominika Jurkiewicz

Katarzyna Nowak

Klaudia Lewandowska

Natalia            Chmielarczyk

Wiktoria Zawada

3F

3F

3F

3F

3F

2E

1D

1D

1D

1A

 

Mistrzostwa Bydgoszczy w piłce ręcznej dziewcząt. MSZS, opiekun: n-le wych.fiz.

3 miejsce

Weronika Andrzejewska

Ewelina Piórek

Ola Zatorska

Krysia Konsik

Dominika Jurkiewicz

Sara Sobczak

Natalia Giębska

Adrianna Andrzejewska

Agnieszka Zawada

Emilia            Paradowska

Katarzyna            Paszylk

Katarzyna            Nowak

3F

2F

3F

3F

2E

3F

3A

2E

2B

1E

1E

1D

 

Mistrzostwa Bydgoszczy w piłce ręcznej chłopców. MSZS, opiekun: n-le wych.fiz.

wyróżnienie

Hubert Lange

Krzysztof Symonowicz

Adam Grabkowski

Patryk Kaźmierczak

Kamil Szczęsny

Jakub Stańczuk

Rafał Kwasek

Dawid  Rudziński

Przemek Zgliński

Marcin            Wiśniewski

Jurand            Wiśniewski

Paweł   Kubiak

Maciej            Krzemiński

Tomasz Miszker

Krzysztof Grajewski

2E

2E

3A

3F

3F

3F

3F

3F

3F

3E

3E

2C

2C

3F

2E

4 miejsce drużyny

Mistrzostwa Bydgoszczy w piłce nożnej chłopców. MSZS, opiekun: n-le wych.fiz.

KS "Gwiazda" (KPZZ- Kujawsko-Pomorski Związek Zapaśniczy)

wyróżnienie

Adam            Grabkowski

Mateusz  Krzyżanowski

Bartek  Guzek

Paweł            Kuligowski

Dawid            Szybowisk

Tomasz Laskowski

Krzysztof Borowski

Jurand            Wiśniewski

Patryk            Kaźmierczak

Filip     Ciara

Dawid            Wojciechowski

Kamil   Kubiś

Bartek            Skrzypczak

Maciej            Krzemiński

Paweł   Kubiak

Oliwier Więcek

 

3A

3A

3A

3A

3C

3C

3C

3E

3F

2A

2A

2B

2B

2C

2C

1A

5 miejsce drużyny

Mistrzostwa Bydgoszczy w pływaniu. MSZS, opiekun: n-le wych.fiz.

wyróżnienie

Adrianna Andrzejewska

Weronika Andrzejewska

Aleksandra Radzikowska

Krysia  Konsik

Jakub Stańczuk

Krzysztof Górski

Dawid  Rudziński

Kamil   Szczęsny

 

2E

3F

3F

3F

3F

2E

3F

3F

7 miejsce drużyny

Mikołajkowe Międzyszkolne Zawody Strzeleckie "Zawisza"

2 miejsce

Barbara Cieszyńska

Przemek Kwiliński

Jakub Miler

Adrian            Pachowicz

Mikołaj Nowak

 

 

2B

3B

3D

3D

3B

 

Superdatownik

3 miejsce

 

 

Marcin Gwóźdź

3D

 

 

 

 


Osiągnięcia międzyszkolne

 

Konkurs grafiki komputerowej na "Logo Osiedla Górzyskowo"

 

wyróżnienie

Angelika Kempczyk

3E

 

Konkurs plastyczny pt."Odkrywamy Amerykę Północną"

mgr K. Wawruk

wyróżnienie

 

Paulina Adamowska

 

Iga Kowalik

 

Patryk Wesołowski

3E

 

3F

 

2D

 

 

Konkurs fotograficzny pt." Zielona Architektura Bydgoszczy" KPCEE w Myślęcinku

1 miejsce

 

wyróżnienia

 

Karolina Pobłocka

 

Justyna Olkowska

 

1D

 

3E

 

 

Fizyka i chemia też zaskakują - przykłady ciekawych zjawisk - prezentacja multimedialna

II Liceum Ogólnoksztalcące

1 miejsce

Tomasz Kaniecki

 

 

 

3C

 

 

Zawody strzeleckie

Zawisza

2 miejsce

Barbara Cieszyńska

2B

 

II Edycja Konkursu Piosenki w Języku Niemieckim

G-23

2 miejsce

 

 

 

 

 

3 miejsce

Roksana Majchrzak

Izabela Ropińska

Marcelina Jaworska

Iga Kowalik

Michał Wołoszyn

 

Aicja    Mróz

Malwina Kruś

Ewelina Ludwig

3C

3C

3B

3F

3F

 

3A

3A

3A

 

 

Osiągnięcia szkolne

 

Konkurs przedmiotowy z matematyki

Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty

1 miejsce

 

2 miejsce

 

3 miejsce

Adriam Pachowicz

 

Paulina Przybylińska

 

Tomasz Miszker

 

 

 

3D

 

3B

 

3F

 

 

konkurs matematyczny "Liga zadaniowa"

1 miejsce

 

2 miejsce

 

3 miejsce

Agnieszka Piasek

 

Anna Marczyńska

 

Patrycja Nowakowska

 

2B

 

2D

 

2D

 

Konkurs grafiki komputerowej na "Logo Osiedla Górzyskowo"

mgr Elżbieta Borys

mgr Grażyna Zielińska

1 miejsce

 

2 miejsce

 

3 miejsce

Bogumiła Wolska

 

Joanna Bethke

 

Anna Marczyńska

 

2D

 

3B

 

2D

 

Konkurs wiedzy o Ameryce Północnej pt. "Kocham wyprawy małe i duże- z Bydgoszczy do Ameryki Północnej"

 

1 miejsce

 

2 miejsce

 

3 miejsce

Agnieszka Piasek

 

Angelika Raczkowska

 

Krzysztof Górski

2B

 

2B

 

2E

 

Konkurs przedmiotowy z geografii pt." Strefa międzyzwrotnikowa kuli ziemskiej"

Kuratorium Oświaty

1 miejsce

 

2 miejsce

 

3 miejsce

Amelia Kledzik

 

Wiktor Drążkowski

 

Michał Gołata

 

 

3A

 

3D

 

3D

 

konkurs przedmiotowy z chemii

mgr Małgorzata Małkowska

1 miejsce

 

2 miejsce

 

3 miejsce

 

 

Paulina Adamowska

 

Adrian Pachowicz

 

Natalia            Nowakowska

 

 

3E

 

3D

 

3B

 

 

 

Współczesne problemy globalne - prezentacja multimedialna

mgr Małgorzata Małkowska

1 miejsce

 

wyróżnienie

 

 

Malwina Kruś

 

Ewelina Ludwig

 

 

3A

 

3A

 

 

 

Konkurs plastyczny - "Kurczące się zasoby wody pitnej i sposoby jej oszczędzania"

mgr Małgorzata Małkowska

1 miejsce

 

 

Paulina Adamowska

 

 

3E

 

Konkurs plastyczny "Portret przodka"

mgr Anna Cieślak

1 miejsce

 

2 miejsce

 

3 miejsce

 

wyróżnienia

Aleksandra Dudzińska

 

Bogumiła Wolska

 

Remigiusz Tkaczyk

 

Sandra Wiśniewska

Klaudia Szreder

Karolina Król

2B

 

2D

 

2D

 

2C

2D

2C

 

" Stroik świąteczny"

mgr Anna Cieślak

wyróżnienie

Weronika Gwizdała

Ewelina Holka

Przemysław Nalazek

Daria Osińska

Oliwia            Wiśniewska

Martyna Pertek

Natalia Raźna

Jakub Siry

Karolina Sosińska

Karolina Bromirska

Igor Cerak

Karolina Król

Natalia            Przedwojska

Marta            Szymańska

Monika Kaczmarek

Marta            Kawiecka

Patrycja Nowakowska

Klaudia Szreder

Aleksandr Grundkowska

Iza Matacka

Michał            Sobczyński

II A

II A

II A

II A

II A II B

II B

II B

II B II C

II C

II C

II C

II C

II D

II D

II D

II D

II E

 

II E

II E

 

Konkurs Piosenki Niemieckiej

mgr B.Kaczmarek

2 miejsce

 

 

Iga Kowalik

 

Michał Wołoszyn

 

Roksana Majchrzak

 

Izabela Ropińska

 

Marcelina  Jaworska

 

3 F

 

3F

 

3C

 

3C

 

3B

 

Europejski Dzień Języków Obcych

nauczyciele języków obcych

1 miejsce

 

 

 

2 miejsce

 

 

 

3 miejsce

Karolina Kwiatkowska

Katarzyna Walens

Agata            Jagodzińska

 

Marlena  Szumska

Julia  Kołacka

Agnieszka Piasek

 

Alicja   Mróz

Malwina Kruś

Ewelina Ludwig

3E

3E

3E

 

2B

2B

2B

 

3A

3A

3A

 

KONKURS CZYTELNICZY - rywalizacja klas

mgr Alina Gawrońska

1 miejsce

 

2 miejsce

 

3 miejsce

 

wyróżnienie

Klasa 3F

 

Klasa 3A

 

Klasa 3D

 

Klasa 3E, 2D

Izabela Ropińska

Monika Kisielewska

Łukasz  Piórkowski

Mikołaj Słoma

 

 

 

 

 

 

 

3C

3D

1B

3A