OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU SZKOŁY:

KONKURS HISTORYCZNY
"LOSY ŻOŁNIERZA POLSKIEGO W LATACH 1922 - 1945"

1 miejsce

Rudziński Mateusz

klasa 3a

2 miejsce

Zieliński Przemysław

klasa 3a

3 miejsce

Stachowska Dorota

klasa 3g

KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

1 miejsce

Rudziński Mateusz

klasa 3a

2 miejsce

Biegański Piotr

klasa 2g

II DIECEZJALNY KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ
DLA GIMNAZJALISTÓW

1 miejsce

Stachowska Dorota

klasa 3g

 

KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
"BOŻE NARODZENIE"

1 miejsce

Karczewski Marcin
Zieliński Przemysław

klasa 3h
klasa 3a

2 miejsce

Baran Dominika
Fabiszak Anna
Gnat Marcin

klasa 3h
klasa 3a
klasa 3h

3 miejsce

Bulińska Monika
Witucki Tomasz

klasa 3b
klasa 3h

wyróżnienia

Justka Adrian
Kowalska Katarzyna
Malesa Agata
Pachowicz Monika
Sokołowski Adam
Szychulska Sandra

klasa 3f
klasa 3b
klasa 2f
klasa 3b
klasa 3g
klasa 3h

GIMNAZJALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

1 miejsce

klasa 3g

2 miejsce

klasa 2d

3 miejsce

klasa 3e

4 miejsce

klasa 2g

5 miejsce

klasa 1g

6 miejsce

klasa 3d

KRÓL STRZELCÓW - Mikulski Krzysztof z klasy 3g

KONKURS  GEOGRAFICZNY

1 miejsce

Rudziński Mateusz

klasa 3a

2 miejsce

Stachowska Dorota

klasa 3g

3 miejsce

Latos Wojciech

klasa 2a

KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "STOP PRZEMOCY"

kategoria: PLAKAT

1 miejsce

Baran Dominika

klasa 3h

2 miejsce

Rodzik Magdalena

klasa 3h

3 miejsce

Kubicki Sergiusz
Szuchulska Sandra

klasa 3e
klasa 3h

kategoria: LOGO

1 miejsce

Fabiszak Anna

klasa 3a

KONKURS  RECYTATORSKI "POEZJA MIŁOSNA"

1 miejsce

Kawecka Natalia

klasa 3g

2 miejsce

Dudziński Patryk

klasa 3g

3 miejsce

Hajdamaszczuk Milena

klasa 3g

KONKURS  PLASTYCZNY "ŚWIAT BEZ PRZEMOCY"

1 miejsce

Dobiała Sandra

klasa 3g

2 miejsce

Ossete Ania

klasa 3g

3 miejsce

Banasik Joanna
Szymańska Weronika

klasa 2f
klasa 2f

KONKURS  CZYTELNICZY

1 miejsce

klasa 1c

najlepsi czytelnicy:
M. Glazik i Ł. Raźny

KONKURS  JĘZYKA NIEMIECKIEGO

1 miejsce

Sulecka Paulina

klasa 1a

KONKURS  PLASTYCZNY "WITAJ UNIO"

1 miejsce

Nowak Ewelina
Ożóg Dagmara

klasa 2e

 

2 miejsce

Kaźmierczak Beata
Sypytkowska Kamila

klasa 2c

 

3 miejsce

Banasik Joanna
Kasprzak Paulina

klasa 2f

  KONKURS FIZYCZNY

"Najlepszy fizyk klas I"

Paszkowski Michał
klasa 1a

"Najlepszy fizyk klas II"

Lewandowski Fabian
klasa 2e

"Najlepszy fizyk klas III"

Szymański Michał
klasa 3a

KONKURS  DZIENNIKARSKI

1 miejsce

 

 

2 miejsce

Kawecka Natalia

klasa 3g

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU MIĘDZYSZKOLNYM:

IV  EDYCJA KONKURSU "JAN  III SOBIESKI NA TLE EPOKI"

5 miejsce

Lewandowski Fabian

klasa 2e

KONKURS  MATEMATYCZNO – FIZYCZNY

6 miejsce

Baran Dominika

klasa 3h

KONKURS  MATEMATYCZNO – FIZYCZNO - CHEMICZNY

3 miejsce

Pieczenko Małgorzata

klasa 3h

FINALISTKA

Baran Dominika

klasa 3h

SYMPOZJUM  EKOLOGICZNE DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

Baran Dominika  i Matuszczak Magdalena
zostały zaproszone
do wygłoszenia referatu na ww. sympozjum

IV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZACHOWE GIMNAZJALISTÓW

1 miejsce

Wesołowska Edyta

klasa 3g

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU MIASTA:

KONKURS RECYTATORSKI "ZACZROWANA DOROŻKA"

2 miejsce

Kawecka Natalia

klasa 3g

MIEJSKI KONKURS RECYTATORSK "JAN PAWEŁ II - APOSTOŁ RADOŚCI, WIARY, NADZIEJI I MIŁOŚCI"

2 miejsce

Hajdamaszczuk Milena

klasa 3g

GIMNAZJALNY FESTIWAL TEATRALNY
"ENGLISH DRAMA FESTIWAL"

2 miejsce

Kawecka Natalia

klasa 3g

Dudziński Patryk

klasa 3g

Matuszczak Magda

klasa 3g

Hajdamaszczuk Milena

klasa 3g

Sobkowska Marta

klasa 3g

Szarata Robert

klasa 3g

Niemczyk Marta

klasa 3h

Pieczenko Małgorzata

klasa 3h

Bonna Maciej

klasa 3f

Dutka Marta

klasa 3f

Patek Izabela

klasa 3f

Lewandowski Fabian

klasa 2e

Turski Tomasz

klasa 2e

wyróżnienie
za piękną wymowę angielską

Kawecka Natalia

klasa 3g

wyróżnienie
za bardzo dobre aktorstwo

Dudziński Patryk

klasa 3g

KONKURS MUZYCZNY "WIECZÓR POEZJI ŚPIEWANEJ"

2 miejsce

Paula Melkowska

klasa 3a

KONKURS PLASTYCZNY "KOŚCIOŁY BYDGOSZCZY"

wyróżnienie

Klajbor Małgorzata

klasa 3d

Sobkowska Marta

klasa 3g

Rodzik Magdalena

klasa 3h

Siewasiewicz Mateusz

klasa 2a

Badowska Milena

klasa 2b

TURNIEJ GIMNAZJALNY "TYLKO DLA MÓZGOWCÓW"

2 miejsce

Rudziński Mateusz

klasa 3a

Szarata Robert

klasa 3g

Stachowska Dorota

klasa 3g

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

wyróżnienie
Prezydenta Miasta

Hajdamaszczuk Milena

klasa 3g

Stachowska Dorota

klasa 3g

MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY JUNIORÓW W SZACHACH AKTYWNYCH

1 miejsce

Wesołowska Edyta

klasa 3g

MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

6 miejsce

Nowaliński Maciej

klasa 1d

Kleeman Łukasz

klasa 3h

Połtyn Sebastian

klasa 3h

MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

9 miejsce

Gutkowska Klaudyna

klasa 3f

Paź Patrycja

klasa 2d

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

6 miejsce

Kabat Damian

klasa 1c

Ożóg Adrian

klasa 3f

Trzciński Damian

klasa 3g

Szymański Michał

klasa 3a

Grobelny Michał

klasa 3c

Styn Jakub

klasa 3d

Sypytkowski Karol

klasa 3e

Kubicki Sergiusz

klasa 3e

Brodalka Hubert

klasa 3f

Damski Bartłomiej

klasa 3g

KONKURS  LITERACKI "JESIENNE BAJANIE"

1 miejsce

Wyczyńska Ewelina

klasa 1d

2 miejsce

Nowaliński Maciej

klasa 1d

KONKURS O UNII EUROPEJSKIEJ

FINALISTA

Biegański Piotr

klasa 2g

SPORTOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH -SKOK W DAL

1 miejsce

Rudnik Agnieszka

klasa 2b


PRZEGLĄD SZKOLNYCH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH "SPOTKANIE  Z MELPOMENĄ"

wyróżnienie dla Koła Teatralnego za spektakl "Kartoteka"

wyróżnienie za grę aktorską

Szarata Robert

klasa 3g

OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA BYDGOSZCZY w WIOŚLARSTWIE

1 i 2 miejsce

Orłowski Paweł

klasa 1a

FINAŁ KONKURSU "EuropeAn Union i English"

3 miejsce

Bonna Maciej

klasa 3f

KONKURS DZIENNIKARSKI im. ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO

wyróżnienie

Kawecka Natalia

klasa 3g

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH BYDGOSZCZY W  SZACHACH

2 miejsce

Sadowska Karolina

klasa 3g

Sokołowski Adam

KONKURS TEATRALNY "JASEŁKA 2004"

wyróżnienie

Hajdamaszczuk Milena

klasa 3g

MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY W LA

 

 

 

bieg na dystansie 1500m

1 miejsce

Kabat Damian

klasa 1b

bieg na dystansie 60m

1 miejsce

Lewandowski Fabian

klasa 2e

BIEGI O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BYDGOSZCZY

2 miejsce

Ożóg Adrian

klasa 3f

BYDGOSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

 

 

 

skok w dal

1 miejsce

Rudnik Agnieszka

klasa 2b

bieg na 300m

1 miejsce

Lewandowski Fabian

klasa 2e

bieg na 2000m

2 miejsce

Ożóg Adrian

klasa 3f

bieg na 2000m

3 miejsce

Kabat Damian

klasa 1b

sztafeta 4x100m

3 miejsce

Damski Bartłomiej

klasa 3g

Trzciński Damian

klasa 3g

Styn Jakub

klasa 3d

Ożóg Adrian

klasa 3f

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU WOJEWÓDZTWA:

WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ I POEZJI ŚPIEWANEJ

wyróżnienie

Melkowska Paula

klasa 3a

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SZACHACH AKTYWNYCH W "GRAND PRIX" W TORUNIU

2 miejsce

Wesołowska Edyta

klasa 3g

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH

1 miejsce

Wesołowska Edyta

klasa 3g

MISTRZOSTWA REGIONU KOBIET W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH

2 miejsce

Wesołowska Edyta

klasa 3g

OTWARTY TURNIEJ KOBIET W SZACHACH AKTYWNYCH

3 miejsce

Wesołowska Edyta

klasa 3g

MIĘDZYREGIONALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA

W WIOŚLARSTWIE ÓSEMEK

2 miejsce

Rogaszewski Łukasz

klasa 3d

WOJEWÓDZKI  KONKURS POLONISTYCZNY

FINALISTA

Rudziński Mateusz

klasa 3a

ROZGRYWKI  W PIŁCE NOŻNEJ

3 miejsce

Klebaniuk Paweł

klasa 2b

X WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ

I  POEZJI ŚPIEWANEJ

wyróżnienie

Biegański Piotr

klasa 2g

LIGA WOJEWÓDZKA W PIŁCE NOŻNEJ - klub "GWIAZDA"

4 miejsce

Madeja Marcin

klasa 3b

WOJEWÓDZKIE DRUŻYNOWE  MISTRZOSTWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SZACHACH

2 miejsce

Sadowska Karolina

klasa 3g

Sokołowski Adam

LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA WOJ. KUJAWSKO -POMORSKIEGO - sztafeta 4x100m

1 miejsce

Lewandowski Fabian

klasa 2e

WOJEWÓDZKI  KONKURS FIZYCZNY

FINALISTKI

Baran Dominika

klasa 3h

Pieczenko Małgorzata

klasa 3h

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU MAKROREGIONU:

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU JUNIOREK DO LAT 16 W  SZACHACH

1 miejsce
awans
do mistrzostw Polski

Wesołowska Edyta

klasa 3g

MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA POLSKI W WIOŚLARSTWIE ÓSEMEK ZE STERNIKIEM

1 miejsce

Dudziński Patryk

klasa 3g

MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA POLSKI W WIOŚLARSTWIE CZWÓREK BEZ STERNIKA

2 miejsce

Dudziński Patryk

klasa 3g

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W TAEKWONDO – WTF

2 miejsce

Wrzesiński Krzysztof

klasa 3g

3 miejsce

Grześkowiak Franciszek

klasa 3d

REGIONALNY  KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

W JĘZYKU ANGIELSKIM DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

FINALISTA

Biegański Piotr

klasa 2g

ZAWODY WIOŚLARSKIE MAKROREGIONU POMORZA I KUJAW

5 miejsce - drużnowo

Gumański Michał

klasa 2a

Mioduszewski Michał

Siewaszewicz Mateusz

3 miejsce - indywidualnie

Rydzyński Karol

klasa 2a

KONKURS SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
 
"EURO -WALUTA ZJEDNOCZONEJ EUROPY"

5 miejsce

Baran Dominika

klasa 3h

6 miejsce

Górecki Piotr

klasa 3h

MISTRZOSTWA REGIONU  PÓŁNOCNEGO W SZACHACH W KATEGORII JUNIOREK DO LAT 18

2 miejsce

Wesołowska Edyta

klasa 3g

MISTRZOSTWA REGIONU  W SZACHACH AKTYWNYCH

1 miejsce

Wesołowska Edyta

klasa 3g

MISTRZOSTWA REGIONU  W SZACHACH SZYBKICH

3 miejsce

Wesołowska Edyta

klasa 3g

LEKKOATLETYCZNE  ZAWODY MAKROREGIONU W GRUDZIĄDZU

bieg na dystansie 60m

1 miejsce

Lewandowski Fabian

klasa 2e

bieg na dystansie 100m

4 miejsce

Lewandowski Fabian

klasa 2e

sztafeta 4x100m

1 miejsce

Lewandowski Fabian

klasa 2e

LEKKOATLETYCZNE ZAWODY MAKROREGIONU W GRUBINIE
bieg na dystansie 3000m

2 miejsce

Ożóg Adrian

klasa 3f

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU KRAJU:

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

wyróżnienie

Sulecka Paulina

klasa 1a

MISTRZOSTWA POLSKI W WIOŚLARSTWIE

4 miejsce

Dudziński Patryk

klasa 3g

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W WIOŚLARSTWIE ÓSEMEK

3 miejsce

Rogaszewski Łukasz

klasa 3d

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS "OMNIBUS"

3 miejsce
w woj.

Rudziński Mateusz

klasa 3a

MISTRZOSTWA POLSKI W LEKKIEJ ATLETYCE

3 miejsce

Lewandowski Fabian

klasa 2e

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS INTERNETOWY "EKOLOGIA  W UNII - MY W UNII"

LAUREATKA

Bursztyńska Natalia

klasa 2g

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY
"OMNIBUS  2004"

39 miejsce
(3m. w woj.) 

Rudziński Mateusz

klasa 3a

92 miejsce
(9m. w woj.)

Bonna Maciej

klasa 3f

121 miejsce (11m. w woj.)

Maćkiewicz Michał

klasa 3d

149 miejsce
(9m. w woj.)

Dudziak Krzysztof

klasa 1f

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

"SPRACHDOKTOR 2004"

230 miejsce
(3 m. w woj.)

Sobczyk Natalia

klasa 3d

249 miejsce
(4 m. w woj.)

Maćkiewicz Michał

klasa 3d

341 miejsce
(7 m. w woj.)

Okoński Marek

klasa 3c

436 miejsce
(9 m. w woj.)

Mirgos Paweł

klasa 3d

122 miejsce
(5 m. w woj.)

Faleńczyk Magdalena

klasa 1b

122 miejsce
(5 m. w woj.)

Filarecki Piotr

klasa 1b

197 miejsce
(9 m. w woj.)

Grzegorzewska Martyna

klasa 1b

OGÓLNOPOLSKI  PUCHAR POMORZA I KUJAW W KARATE

3 miejsce

Woźny Adam

klasa 3f

IX MISTRZOSTWA KARATE DZIECI I MŁODZIEŻY-OPALENICA 2004

2 miejsce

Woźny Adam

klasa 3f

XII OGÓLNOPOLSKA NOC SZACHOWA W KATEGORII KOBIET

3 miejsce

Wesołowska Edyta

klasa 3g

„EURO  SZACHY TALENTY” W KAT. JUNIOREK

2 miejsce

Wesołowska Edyta

klasa 3g

OGÓLNOPOLSKI  TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO

2 miejsce

Szumlas Aleksandra

klasa 3g

50 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
(w konkurencji free style)

6 miejsce

Szumlas Aleksandra

klasa 3g

FINAŁ KONKURSU "OŚMIU WSPANIAŁYCH" (Warszawa)

LAUREATKA

Stachowska Dorota

klasa 3g

OGÓLNOPOLSKI  ZJAZD DEEJAY MEATING (Warszawa)

7 miejsce

Sokołowski Adam

klasa 3g

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY (Płock)
bieg na dystansie 3000m

2 miejsce

Ożóg Adrian

klasa 3f

HALOWE GRAND PRIX W LEKKOATLETYCE

bieg na dystansie 1000m

1 miejsce

Ożóg Adrian

klasa 3f

bieg na dystansie 60m 

1 miejsce

Lewandowski Fabian

klasa 2e

bieg na dystansie 1000m

3 miejsce

Kabat Damian

klasa 1b

skok w dal

1 miejsce

Rudnik Agnieszka

klasa 2b

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU MIĘDZYNARODOWYM:

MIĘDZYNARODOWE ZAWODY KRAJÓW NADBAŁTYCKICH W WIOŚLARSTWIE DWÓJEK W NIEMCZECH

3 miejsce

Rogaszewski Łukasz

klasa 3d

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY W KATEGORII JUNIOREK

1 miejsce

Wesołowska Edyta

klasa 3g