OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

GIMNAZJUM NR 23

IM. SZARYCH SZEREGÓW

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU MIĘDZYNARODOWYM

 

1.

IX Europejskie Dni Tańca

(Miejskie Centrum Kultury               i Edukacji w Malborku)

 

2 miejsce

kategoria disco

 

2 miejsce

kategoria inne formy tańca

 

3 miejsce

kategoria duety

 

1 miejsce

kategoria disco solo i inne solo

Martyna Machnik

 

 

Martyna Machnik

 

 

 

Julia Prekop

Natalia Rycharska

 

Natalia Rycharska

 

 

1d

 

 

1d

 

 

 

1d

1d

 

1d

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU KRAJOWYM:

 

2.

Ogólnopolska 

Olimpiada Młodzieży 

(PZTW)

 

3 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 miejsce

 

 

 

Anna Dojczman

Monika Michalska

Karolina Wieczorkowska

Kinga Winnicka

Patrycja Skolmowska

Paulina Grzela

Joanna Kocikowska

Aleksandra Kaczmarek

Natalia Michalska

 

Zuzanna Maćkowska

Aleksandra Czubek

Wiktoria Nowak

Anna Dojczman

3e

3e

3e

3e

3e

3e

3e

3e

3e

 

3e

3e

3e

3e

3.

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „Młody Lingwista” (Wiedza i Edukacja)

Wyróżnienie

 

1 miejsce szkoły   w województwie kujawsko - pomorskim

 

Oskar Kudelski

 

Justyna Kopeć

Marta Kruk

Agata Sieracka

Kamil Dworzecki

Julia Bogusłąwska

Krystian Rożewski

Wiktor Tuchalski

Marcin Gulcz

Piotr Jędrecki

Norbert Olejniczak

Bogdan Knioła

Paulina Matuszak

Filip Sroczyński

Agata Lajblich

Kornelia Cywińska

Elżbieta Dytrych

Karolina Szefler

Dominika Lewandowska

Izabela Sieg

Zuzanna Różek

Eryk Szotowicz

Agata Gąsiorowska

Nikola Kotwica

Wiktoria Wojciechowska

2c

 

4.

 

Ogólnopolski konkurs tańca nowoczesnego                  (Szkoła tańca „Góreccy”)

1 miejsce               w kategorii inne formy taneczne

 

3 miejsce duet disco powyżej 15 lat

Martyna Machnik

 

 

 

Przemysław Kubiak

1d

 

 

 

2c

5.

Ogólnopolski turniej freestyle (Szkoła Tańca Grażyna Potocka)

1 miejsce duet disco powyżej 15 lat

 

1 miejsce inne formy tańca, 3 miejsce disco solo

3 miejsce solo disco powyżej 15 lat

Ewa Walczak

Julia Prekop

Pola Kaniewska

 

Przemysław Kubiak

1f

1d

1f

 

2c

6.

Mistrzostwa Polski o puchar prezesa PZTW (Polski Związek Towarzystw Wioślarskich)

2 miejsce

Piotr Buczkowski

2c

7.

Ogólnopolski turniej tańca nowoczesnego (MDK nr 1         w Bydgoszczy)

2 miejsce duet disco, 3 miejsce duet jazz

Julia Prekop

Natalia Rycharska

1d

1d

8.

Otwarte mistrzostwa Polski WADF w tańcu nowoczesnym (Kujawskie Centrum Kultury)

5 miejsce balet duet

Julia Prekop

Natalia Rycharska

1d

1d

9.

II Ogólnopolski konkurs tańca współczesnego

2 miejsce duety

Dominika Wyczałkowska

1d

10.

Ogólnopolskie konfrontacje tańca współczesnego

(BROWAR*B Centrum Kultury Włocławek)

1 miejsce taniec współczesny

Dominika Wyczałkowska

1d

11.

Konkurs dla grup „En un lugar de Argentina” (Olimpiada Języka Hiszpańskiego)

3 miejsce

Dominika Czubala

1f

12.

Centralne regaty otwarcia sezonu juniorów (PZTW)

1 miejsce

Dominik Wachowiak

Patryk Hałas

Bartosz Palmowski

Szymon Gil - Pilarski

3e

3e

3e

3e

13.

Nakręć sięna wolontariat – konkurs filmowy (Fabryka Dobra)

wyróżnienie

Natalia Krzemińska

Alina Khalatyan

3d

3d

 

 

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU WOJEWÓDZTWA:

 

14.

Mistrzostwa             

Woj. Kuj ­- Pom 

Gimnazjów w  pływaniu 

(MSZS Toruń)

 

wyróżnienie

Szymon Gil­Pilarski

Mateusz Król

Filip Jurkiewicz

Igor Kossmann

Igor Matuszyński

Paweł Szumski

3e

1b

1b

1b

1b

1c

15.

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Wioślarstwie(KPZTW)

 

2 miejsce

Bartosz Palmowski

Patryk Hałas

Dominik Wachowiak

Szymon Gil­Pilarski

Mateusz Koss

Zuzanna Maćkowska

Aleksandra Czubek

Anna Dojczman

Monika Michalska

Karolina Wieczorkowska

Kinga Winnicka

Patrycja Skolmowska

Paulina Grzela

Wiktoria Nowak

3e

3e

3e

3e

3e

3e

3e

3e

3e

3e

3e

3e

3e

3e

16.

XII Wojewódzki festiwal tańca nowoczesnego TAN 2015

(MDK nr 1 w Bydgoszczy)

1 miejsce

Daria Wyczyńska

2a

17.

Festiwal Artystyczny Gimnazjów Województwa Kujawsko-Pomorskiego    „Gim-Art.” – kategoria literatura (Gimnazjum nr 29 w Bydgoszczy)

wyróżnienie

Justyna Kopeć

2d

18.

Wojewódzki konkurs                „W drodze – opis wędrówki krajoznawczej” (Towarzystwo Inicjatyw Kulturalnych, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego,            mgr Katarzyna Wawruk)

wyróżnienie

Mateusz Czerwiński

3a

 

 

 

 

 

 

19.

XX wojewódzkie forum teatrów szkolnych „Kurtyna” (MDK nr 5 w Bydgoszczy) 

2 miejsce

 

 

 

 

Kabaret „Ale jaja”

Sergiusz Mańko

Natalia Krzemińska

Michał Okoniewski

Alina Khalatyan

Przemysław Kubiak

Oliwia Kubicka

Paweł Zmudziejewski

Paula Pietryga

Urszula Gasik

 

3b

3d

3d

3d

2c

1b

1c

1f

1f

20.

Konkurs przedmiotowy               z języka angielskiego (Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy)

laureat

Szymon Grabarski

3c

21.

Konkurs przedmiotowy               z języka rosyjskiego (Kuratorium Oświaty  w Bydgoszczy)

laureat

Sergiusz Mańko

3b

22.

Wojewódzki konkurs „Humanista roku” (Zespół Szkół nr 1 w Lubiczu oraz Instytut Historii i Archiwistyki UMK w Toruniu)

finalista

Jakub Kunicki

3d

 

 

 

 

23.

Wojewódzki konkurs poezji regionalnej (Gimnazjum nr 16       w Bydgoszczy)

3 miejsce

Natalia Krzemińska

3d

 

 

24.

Wojewódzki konkurs recytatorski Karola Wojtyły – Jana Pawła II (ZS nr 16                w Bydgoszczy)

2 miejsce

Natalia Krzemińska

3d

 

 

 

25.

Wojewódzki konkurs piosenki walentynkowej „Miłość               ci wszystko wybaczy”              (MDK nr 4 w Bydgoszczy)

3 miejsce

Artur Danielyan

3d

 

 

 

26.

Mistrzostwa województwa PFKK w Toruniu 2015 (Kujawsko – Pomorski Kurator Oświaty)

1 miejsce w kategorii do lat 18, 3 miejsce w kumie open 15-16 lat

Julia Żelazek

3a

 

 

 

27.

Finał wojewódzki w LA

(MSZS)

wyróżnienie

bieg na 100m

 

wyróżnienie

pchnięcie kulą

Marcin Sikorski

 

 

Adrian Tułodziecki

3b

 

 

3b

 

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU REJONOWYM:

 

28.

„Pocztówka z Kujaw”

(Zespół Szkół Budowlanych          w Bydgoszczy,                           mgr Katarzyna Wawruk)

wyróżnienie

Paulina Aleksiewicz

3a

 

29.

Konkurs kuratoryjny    

z języka rosyjskiego 

(Kuratorium Oświaty                     w Bydgoszczy)

1 miejsce 

(awans do etapu 

wojewódzkiego)

Sergiusz Mańko

3b

30.

Konkurs kuratoryjny    

z historii 

(Kuratorium Oświaty                     w Bydgoszczy)

1 miejsce 

(awans do etapu 

wojewódzkiego)

Kacper Kortas

3c

31.

Mistrzostwa Polski Północnej   w Złocieńcu 2015 (karate)

3 miejsce w kumie open do lat 16

Julia Żelazek

3a

32.

Zawody regionalne Cavallino Cup II                                  (Caritas Diecezji Bydgoskiej)

4 miejsce

Paulina Aleksiewicz

3a

                          

                           OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU POWIATOWYM:

 

33.

IV Powiatowy przegląd teatrów szkolnych „Maski 2015” (Świetlica w Maksymilianowie)

1 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

nagrody aktorskie

Kabaret „Ale jaja”

Paweł Zmudziejewski

Natalia Krzemińska

Alina Khalatyan

Michał Okoniewski

Sergiusz Mańko

Przemysław Kubiak

Paula Pietryga

Urszula Gasik

Michał Okoniewski

Natalia Krzemińska

Michał Okoniewski

 

1c

3d

3d

3d

3b

2c

1f

1f

3d

3d

3d

34.

XXIV Konfrontacje teatralne (Pałac Młodzieży w Bydgoszczy)

2 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

nagrody aktorskie

Kabaret „Ale jaja”

Paweł Zmudziejewski

Natalia Krzemińska

Alina Khalatyan

Michał Okoniewski

Sergiusz Mańko

Przemysław Kubiak

Paula Pietryga

Urszula Gasik

Natalia Krzemińska

Michał Okoniewski

Sergiusz Mańko

 

1c

3d

3d

3d

3d

3d

1f

1f

3d

3d

3b

35.

Regionalny konkurs muzyki          i poezji w języku angielskim (Zespół Szkół Chemicznych           w Bydgoszczy)

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

Sandra Khalatyan

Oliwia Wegner

Artur Danielyan

2d

3d

2d

                                                              

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU MIEJSKIM:

 

36.

Fizyka i chemia też zaskakują (ZSO nr 2)

2 miejsce

 

Kamil Jastrzębski

 

3d

 

37.

Konkurs ekologiczny „Mała forma sceniczna”  (WGKiOŚ UM)

2 miejsce

 

Kabaret „Ale jaja”

Paweł Zmudziejewski

Natalia Krzemińska

Alina Khalatyan

Michał Okoniewski

Sergiusz Mańko

Przemysław Kubiak

Paula Pietryga

Urszula Gasik

 

1c

3d

3d

3d

3b

2c

1f

1f

38.

Samorządowy konkurs nastolatków „Ośmiu wspaniałych” kategoria grupa (Urząd Miasta Bydgoszczy)

1 miejsce

 

Ewelina Kluczyńska

Natalia Krzemińska

Ilona Kunicka

Daria Świetlik

Alina Khalatyan

Joanna Dudek

Marta Klonowska

Monika Markiewicz

Zuzanna Bereżańska

Katarzyna Goździewska

Daria Świetlik

Weronika Ziółkowska

Agnieszka Janicka

3d

3d

3d

3d

3d

3d

3d

3d

3d

3d

3d

3c

3c

39.

Bydgoska Olimpiada Młodzieży – piłka ręczna                           (Urząd Miasta Bydgoszczy)

3 miejsce

Adrian Tułodziecki

Marcus Loroch

Marcin Sikorski

Damian Sosnowski

3e

3b

3b

3b

40.

Bydgoska Olimpiada Młodzieży - koszykówka                          (Urząd Miasta Bydgoszczy)

3 miejsce

 

Jonasz Dembiński

 

3b

 

 

41.

Bydgoska Olimpiada Młodzieży – sztafetowe biegi przełajowe (Urząd Miasta Bydgoszczy)

3 miejsce

Marcin Sikorski

Damian Sosnowski

 

3b

3b

42.

Konkurs wiedzy o Bydgoszczy  w języku angielskim „Bydgoszcz my hometown”  (XV LO)

2 miejsce

 

Radosław Śmidoda

 

3c

 

43.

„Świętujemy urodziny króla Kazimierza Wielkiego” kategoria fotografia miasta (ZSO nr 4)

3 miejsce

Justyna Kopeć

2d

44.

„Grody Kazimierza Wielkiego     w moim województwie/ regionie (ZSO nr 4)

1 miejsce

Natalia Więtczak

1d

45.

Sztafetowe Biegi Przełajowe (MSZS, nauczyciele w-f)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Joanna Kocikowska

Zuzanna Maćkowska

Patrycja Skolmowska

Wiktoria Nowak

Paulina Grzela

Monika Michalska

Agata Kasprowicz

Sara Marciniak

Wiktoria Gmińska

Agnieszka Murawska

Miłosz Fabiszewski

Patryk Pal

Mateusz Złotucha

Sebastian Wojtasik

Marcin Sikorski

Damian Sosnowski

Szymon Gil-Pilarski

Bartosz Palmowski

Dominik Wachowiak

Mateusz Koss

2e

2e

2e

2e

2e

2e

3d

3d

3e

2a

3c

3d

3e

3e

2b

2b

2e

2e

2e

2e

46.

„Śpiewam i…”                       (MDK nr 1 w Bydgoszczy)

1 miejsce

Monika Kaczmarek

3d

47.

Konkurs kulinarny „Polecam sałatkę” (SP nr 38 w Bydgoszczy)

 

 

 

1 miejsce (oryginalny przepis)

 

1 miejsce (niepowtarzalny smak)

Mateusz Koss

 

 

 

Mateusz Koss

 

3e

 

 

 

3e

48.

Memoriał im. Teresy Ciepły – sztafeta 400m

(MSZS, nauczyciele w-f)

3 miejsce

Marcin Sikorski

Damian Sosnowski

Bartosz Krysztofiak

Mateusz Przybysz

Karol Sabiniarz

3b

3b

3b

3a

3a

49.

Indywidualne mistrzostwa Bydgoszczy w biegach przełajowych                        (MSZS, nauczyciele w-f)

7 miejsce

8 miejsce

Szymon Gil - Pilarski

Marcin Sikorski

 

3e

3b

 

50.

Mistrzostwa Bydgoszczy             w sztafetowych biegach przełajowych – reprezentacja chłopców

(MSZS i nauczyciele w-f)

3 miejsce

Marcin Sikorski

Szymon Gil – Pilarski

Dominik Wachowiak

Mateusz Koss

Patryk Hałas

Mateusz Przybysz

Karol Sabiniarz

Bartosz Krysztofiak

Piotr Buczkowski

3b

3e

3e

3e

3e

3a

3a

3b

2c

51.

Mistrzostwa Bydgoszczy w pływaniu (MSZS, nauczyciele  w-f)

3 miejsce (reprezentacja chłopców)

 

 

 

 

4 miejsce (reprezentacja dziewcząt)

 

 

 

 

5 miejsce (drużynowo)

Szymon Gil – Pilarski

Mateusz Król

Filip Jurkiewicz

Igor Kossmann

Igor Matuszyński

Paweł Szumski

 

Laura Stachura

Paula Grzela

Anna Dojczman

Marta Greśkiewicz

Zuzanna Turzańska

Zuzanna Gietka

 

Reprezentacja szkoły

3e

1b

1b

1b

1b

1c

 

3e

3e

3e

1b

1b

1f

52.

Mistrzostwa Bydgoszczy            w unihokeju – reprezentacja chłopców (MSZS)

3 miejsce

Marcin Sikorski

Damian Sosnowski

Mateusz Lisowski

Michał Przedwojski

Krzysztof Kaźmierczak

Radosław Mierzyński

Jakub Oparka

Piotr Jędrecki

Kamil Kuliełczyński

Łukasz Obremski

Kacper Adamczewski

3b

3b

3b

3c

3c

3c

3c

3a

3a

2c

2c

53.

 Mistrzostwa Bydgoszczy           w koszykówce (MSZS)

4 miejsce (reprezentacja chłopców)

 

 

 

 

 

 

5 miejsce (reprezentacja dziewcząt)

Jonasz Dembiński

Adrian Regliński

Patryk Hałas

Szymon Gil – Pilarski

Bartosz Palmowski

Dominik Wachowiak

Kamil Kukiełczyński

Mateusz Knitter

Piotr Buczkowski

Klaudia Śmieszek

Ilona Kunicka

Patrycja Skolmowska

Aleksandra Czubek

Kinga Winnicka

Wiktoria Gromowska

Gabrysia Oparka

Ewa Kukiełczyńska

Weronika Toth

3b

3b

3e

3e

3e

3e

3a

1b

2c

3a

3d

3e

3e

3e

1f

1f

1f

1f

54.

Drużynowe mistrzostwa Bydgoszczy w szachach (MSZS)

 

5 miejsce

Weronika Ziółkowska

Kamil Kłyszejko

Michał Śliwonik

Piotr Cywiński

3c

3c

3e

1c

55.

Gra miejska „Porwanie Dymskiego” (Wydział Gospodarki i Ochrony Środowiska UM / mgr Małgorzata Małkowska, mgr Dorota Trubicka)

 

1 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Kledzik

Nicole Kotwica

Kacper Krecz

Andrzej Maciaszek

Mateusz Sakwiński

Julia Teodorczyk

Iwona Wąsowska

Adam Zielenkiewicz

Filip Ziuziakowski

Wiktoria Zielińska

2b

2b

2b

2b

2b

2b

2b

2b

2b

2b

56.

IX konkurs międzyszkolny „Przystanek teatralny”       (Zespół Szkół Spożywczych)

1 miejsce (kabaret „Ale jaja”)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wyróżnienie za grę aktorską

Michał Okoniewski

Natalia Krzemińska

Alina Khalatyan

Sergiusz Mańko

Przemysław Kubiak

Oliwia Kubicka

Zuzanna Turzańska

Paweł Zmudziejewski

Paula Pietryga

Urszula Gasik

 

Michał Okoniewski

3d

3d

3d

3b

2c

1b

1b

1c

1f

1f

 

3d

 

57.

Miejski konkurs recytatorski „Srebrna maska”

 (ZS nr 21 w Bydgoszczy,          mgr Maria Gardas)

3 miejsce

Adam Michalak

2a

58.

Pałacowe potyczki z Klio pod patronatem KO (Pałac Młodzieży, mgr Wioleta Górska)

2 miejsce

 

3 miejsce

Jakub Kunicki

Kacper Kortas

Kamil Kłyszejko

Filip Sroczyński

Radosław Śmidoda

3d

3c

3c

3c

3c

59.

Miejski konkurs z języka angielskiego „Blog writer”      (ZS nr 28 w Bydgoszczy)

3 miejsce

Justyna Kopeć

2d

60.

Bydgoszcz pędzlem, kredką         i ołówkiem – XX edycja            (ZS nr 27 w Bydgoszczy)

wyróżnienie

Dominik Nowakowski

1c

61.

Konkurs modowy „Street fashion” ( Zespół Szkół Handlowych)

wyróżnienie

Jessica Malissa

1e

62.

Drużynowe mistrzostwa Bydgoszczy w tenisie stołowym dziewcząt w ramach BOM (MSZS)

5 miejsce

wyróżnienie

Drużynowo

Estera Grabara

 

3d

63.

Liga LA w ramach BOM – drużyna dziewcząt (MSZS)

7 miejsce

wyróżnienie

Drużynowo

Paulina Grzela

Wiktoria Nowak

Patrycja Skolmowska

Wiktoria Krausa

Agnieszka Janicka

Agnieszka Murawska

Magdalena Bociek

Izabela Sieg

Marta Prusiecka

Katarzyna Zielińska

Julia Prekop

 

3e

3e

3e

2e

3c

3d

3c

2c

2c

3b

1d

64.

Indywidualne zawody LA            w ramach BOM (MSZS)

2 miejsce           bieg na 100m

 

2 miejsce pchnięcie kulą

Marcin Sikorski

 

 

Adrian Tułodziecki

3b

 

 

3b

65.

Finał Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży w LA (MSZS)

1 miejsce

sztafeta 4x100m

 

 

 

4 miejsce

bieg na 100m

 

3 miejsce

pchnięcie kulą

 

5 miejsce

pchnięcie kulą

 

5 miejsce

sztafeta szwedzka dziewcząt

Marcin Sikorski

Damian Sosnowski

Karol Sabiniarz

Mateusz Przybysz

 

Marcin Sikorski

 

 

Adrian Tułodziecki

 

 

Magda Bociek

 

 

Wiktoria Nowak

Paulina Grzela

Zuzanna Maćkowska

Agnieszka Murawska

3b

3b

3b

3b

 

3b

 

 

3b

 

 

3c

 

 

3e

3e

3e

3d

66.

Otwarte mistrzostwa miasta Bydgoszczy we wioślarstwie – piłka ręczna chłopców (KPRZTW)

1 miejsce

Patryk Hałas

Bartosz Palmowski

Szymon Gil - Pilarski

3e

3e

3e

67.

Wioślarska liga czwórek (Porozumienie „Bydgoskie wioślarstwo”)

1 miejsce

 

 

 

2 miejsce

 

 

 

 

3 miejsce

Piotr Buczkowski

Kacper Muzolf

Paweł Ślaziński

 

Paweł Ślaziński

Bartosz Palmowski

Szymon Gil – Pilarski

Kacper Muzolf

 

Piotr Buczkowski

Kacper Muzolf

Paweł Ślaziński

Dominik Wachowiak

Patryk Hałas

Bartosz Palmowski

Szymon Gil - Pilarski

2c

2e

3e

 

3e

3e

3e

2e

 

2c

2e

3e

3e

3e

3e

3e

68.

Bydgoski Kongres Uczniowski (ZS nr 32 w Bydgoszczy)

wyróżnienie

Dominika Czajkowska

Dominik Nowakowski

Julia Skowrońska

2b

1c

1d

69.

Konkurs bookcrossingowy „Literackie fantazje”       (Fundacja Bookcrossing)

3 miejsce

Reprezentacja     Gimnazjum nr 23

 

70.

Jan Paweł II w naszej pamięci (Zespół Szkół Budowlanych)

1 miejsce

 

 

2 miejsce

 

 

3 miejsce

Natalia Krzemińska

Alina Khalatyan

 

Monika Kaczmarek

Jakub Oparka

 

Weronika Ziółkowska

Agnieszka Janicka

3d

3d

 

3d

3c

 

3c

3c

71.

Żyj, nie umieraj, walcz – konkurs filmowy (VII LO w Bydgoszczy)

wyróżnienie

 

 

Weronika Ziółkowska

Agnieszka Janicka

Estera Grabara

3c

3c

3d

 

OSIĄGNIĘCIA MIĘDZYSZKOLNE:

 

72.

Międzyszkolny konkurs             „5 elementów” kategoria władca obrazów (Bydgoski Kongres Młodzieży, ZS nr 32)

4 miejsce

 

 

Natalia Michalska

3e

 

73.

Międzyszkolny konkurs             „5 elementów” kategoria władca liczb (Bydgoski Kongres Młodzieży, ZS nr 32)

wyróżnienie

Paweł Zmudziejewski

1c

74.

Miejskie Igrzyska Szkolne „English Games” kategoria: piosenka angielska

(Bydgoski Kongres Młodzieży,    ZS nr 32)

1 miejsce

Monika Kaczmarek

3d

75.

Miejskie Igrzyska Szkolne „English Games” kategoria: kultura angielska

(Bydgoski Kongres Młodzieży,    ZS nr 32)

2 miejsce

Radosław Śmidoda

3c

76.

Miejskie Igrzyska Szkolne „English Games” kategoria: słownictwo angielskie

(Bydgoski Kongres Młodzieży,    ZS nr 32)

1 miejsce

Oskar Kudelski

2c

77.

Miejskie Igrzyska Szkolne „English Games” kategoria: drużyna

(Bydgoski Kongres Młodzieży,    ZS nr 32)

1 miejsce

Gimnazjum nr 23               w Bydgoszczy

 

78.

Konkurs ekologiczny „Młody ekolog bada świat (ZS nr 29)

1 miejsce

Marta Klonowska

Ewelina Kluczyńska

Nicola Kotwica

3d

3d

2b

79.

Międzyszkolny konkurs „Antypody – Australia i Nowa Zelandia” ( Towarzystwo Miłośników Australii i Oceanii,   mgr Katarzyna Wawruk)

wyróżnienie

Weronika Durszewicz

Wiktoria Chylińska

2d

3d

80.

Matlog (ZSO nr 4 w Bydgoszczy)

3 miejsce

 

Magdalena Bociek

Szymon Grabarski

3c

3c

81.

Międzyszkolny konkurs            wiedzy o ratownictwie            (mgr Andrzej Pyszka)

2 miejsce

Weronika Strzelecka

3c

82.

Międzyszkolny Konkurs Chemiczny „Fenoloftaleina dla gimnazjalistów”          (Gimnazjum nr 9 w Bydgoszczy)

wyróżnienie

Artur Drzewiecki

3a

83.

Quiz „Na podbój Londynu”     (ZS nr 15 w Bydgoszczy)

1 miejsce

Justyna Kopeć

2d

84.

Gimnazjalny barometr przedsiębiorczości            (Gimnazjum nr 20 w Bydgoszczy)

2 miejsce

Zuzanna Bereżańska

Artur Danielyan

Kamil Jastrzębski

Monika Markiewicz

3d

3d

3d

3d

85.

Konkurs wiedzy o Górzyskowie (Rada Osiedla Górzyskowo)

2 miejsce

3 miejsce

Paulina Skórzewska

Wojciech Selerzyński

3b

2c

86.

VI konkurs piosenki obcojęzycznej                           (ZS  nr 17 w Bydgoszczy)

wyróżnienie

Artur Danielyan

3d

87.

I Bydgoski przegląd trendów (Bydgoski Kongres Młodzieży,    ZS nr 32 w Bydgoszczy)

1 miejsce

2 miejsce

Kaja Nowak

Artur Danielyan

2a

3d

88.

Konkurs fotograficzny             „E-pomysłowy gimnazjalista” (Gimnazjum nr 20 w Bydgoszczy)

1 miejsce

2 miejsce

Justyna Kopeć

Weronika Jendraszak

2d

1d

 

89.

Konkurs fotograficzny „Fizyka  w obiektywie” (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6               w Bydgoszczy)

2 miejsce

Justyna Kopeć

2d

90.

Konkurs fotograficzny „ Bydgoszcz jest niezwykła”     (LO nr VIII w Bydgoszczy)

wyróżnienie

Kinga Winnicka

Laura Stachura

Aleksandra Czubek

Julia Kardacz

3e

3e

3e

2e

91.

Konkurs fotograficzny „ Prawa człowieka w moim obiektywie” (Zespół Szkół nr 1 w Bydgoszczy)

2 miejsce

Justyna Kopeć

2d

92.

Konkurs fotograficzny               „Bezpieczny rowerzysta w obiektywie” (Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego)

wyróżnienie

Magdalena Cholewczyńska

Weronika Durszewicz

Kacper Krecz

3d

2d

2b

93.

Turniej piłki siatkowej chłopców o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 35 (Gimnazjum nr 35                w Bydgoszczy)

1 miejsce

 

 

 

 

 

 

Radosław Mierzyński

Krzysztof Kaźmierczak

Kamil Kłyszejko

Michał Przedwojski

Marcin Sikorski

Damian Sosnowski

Mateusz Machnik

3c

3c

3c

3c

3b

3b

2e

94.

Turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 35 (Gimnazjum    nr 35 w Bydgoszczy)

2 miejsce

Magdalena Bociek

Estera Grabara

Agnieszka Janicka

Michał Przedwojski

Damian Sosnowski

Mateusz Machnik

Kamil Kłyszejko

3c

3d

3c

3c

3b

2e

3c

95.

Turniej szóstek piłkarskich         o puchar Rady Osiedla Górzyskowo                          (Rada Osiedla Górzyskowo)

1 miejsce

Mikołaj Markut

Wojciech Bzdawski

Igor Kossmann

Mateusz Król

Martyna Machnik

Wiktoria Piechnik

Nicole Hojnowska

Julia Raszewska

Klaudia Gettka

1a

1a

1b

1b

1d

1d

1a

1f

 

96.

Konkurs ekologiczny „Kropelka czy rzeka wody”                        (ZS nr 16 w Bydgoszczy)

2 miejsce

Justyna Kopeć

2d

 

97.

Matematyka dla fryzjerki, kucharza, mechanika

2 miejsce

Wiktoria Chylińska

Marta Klonowska

Michał Kowalczyk

Michał Okoniewski

3d

3d

3d

3d

98.

Bydgoski kurs kryptologii (Zespół Szkół nr 35 im. J Hellera  w Bydgoszczy)

2 miejsce

Monika Łobodzińska

Andrzej Maciaszek

Julia Teodorczyk

2a

2b

2b

99.

Międzyszkolne zawody strzeleckie z okazji 224 rocznicy Konstytucji 3 Maja       (Strzelectwo Sportowe)

3 miejsce

Hubert Dylewski

1d

 

OSIĄGNIĘCIA SZKOLNE:

 

100.

„Jaką planetę odziedziczą nasze dzieci” (mgr Dorota Trubicka)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

wyróżnienie

Monika Michalska

Magdalena Cholewczyńska

Agata Guz

Mateusz Wiese

3e

3d

3a

1c

101.

Olimpiada językowo - sportowa (mgr Natalia Raszeja,                mgr Katarzyna Dankowska,       mgr Barbara Kaczmarek)

1 miejsce

 

 

 

 

 

2 miejsce

 

 

 

 

 

3 miejsce

Martyna Machnik

Natalia Rycharska

Julia Prekop

Dominika Wyczałkowska

Mateusz Laskowski

 

Filip Jurkiewicz

Krystian Kandziora

Igor Kossmann

Mateusz Pewiński

Igor Matuszyński

 

Julia Kamińska

Weronika Stebnik

Monika Wiśniewska

Mikołaj Markut

1d

1d

1d

1d

1d

 

1b

1b

1b

1b

1b

 

1a

1a

1a

1a

102.

Geograf roku klas pierwszych (mgr Katarzyna Wawruk)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Aleksandra Balcer

Klaudia Archacka

Hubert Jeziorowski

1e

1f

1c

103.

Geograf roku klas drugich     (mgr Katarzyna Wawruk)

1 miejsce

2 miejsce

Mikołaj Nowak

Arkadiusz Więch

Eryk Szotowicz

2c

2d

2d

104.

Geograf roku klas trzecich    (mgr Katarzyna Wawruk)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Kacper Kortas

Michał Okoniewski

Radosław Śmidoda

3c

3d

3c

105.

Konkurs realioznawczy „Unser Nachbarland – Deutschland” (mgr Natalia Raszeja, mgr Barbara Kaczmarek)

1 miejsce

2 miejsce

 

3 miejsce

Julia Teodorczyk

Wiktoria Piechnik

Martyna Machnik

Mikołaj Nowak

2b

1d

1d

2c

106.

Konkurs wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych         (mgr Cynthia Barylska, klasa 2c)

1 miejsce

 

Szymon Sadowski

Jakub Ostrowski

Kacper Jankowski

Remigiusz Potka

Radosław Mierzyński

1d

1f

2c

3c

3c

107.

Konkurs fotograficzny 

„Energia elektryczna   

w obiektywie”             

(mgr Małgorzata Kamińska)

1 miejsce

2 miejsce

 

Justyna Kopeć

Weronika Jędraszak

 

2d

1d

 

108.

Konkurs fotograficzny 

„Zastrzyk witamin każdego dnia”

(mgr Małgorzata Kamińska)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Artur Drzewiecki

Ilona Kunicka

Wiktoria Wojciechowska

3a

3d

2d

109.

Mikołajkowe Zawody 

Strzeleckie 

(TKKF Orzeł, n-­le wf G23)

 

1 miejsce

 

 

2 miejsce

 

 

 

 

3 miejsce

Szymon Gil – Pilarski

Monika Michalska

 

Patryk Hałas

Bartosz Dekowski

Dominik Kościelniak

Marta Klonowska

 

Piotr Buczkowski

Dominik Gołata

Julia Szarwińska

3e

3e

 

3e

3c

3c

3d

 

2c

2a

3c

110.

Turniej strzelecki          

z okazji 96 rocznicy 

Święta Niepodległości 

(TKKF Orzeł, n­auczyciele w-f)

 

1 miejsce

 

 

2 miejsce

 

 

3 miejsce

Szymon Gil­Pilarski

Monika Michalska

 

Filip Leśniowski

Julia Szarwińska

 

Patyk Hałas

Filip Jurkiewicz

Hubert Dylewski

Dominik Gołata

Martyna Machnik

3e

3e

 

3a

3c

 

3e

1b

1d

2a

1d

111.

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z geografii – etap szkolny                          (Kuratorium Oświaty                      w Bydgoszczy,                               mgr Katarzyna Wawruk)

1 miejsce (przejście do etapu rejonowego)

 

2 miejsce

 

3 miejsce

 

Szymon Gil­Pilarski

Oskar Kudelski

 

 

Michał Okoniewski

 

Wiktoria Chylińska

Jakub Kunicki

 

3e

2c

 

 

3d

 

3d

3d

112.

Szkolny Konkurs                   "Jak oszczędzać energię     

w szkole?"                   

(mgr Katarzyna Wawruk, mgr Małgorzata Małkowska)

 

1 miejsce

 

 

 

2 miejsce

 

 

 

3 miejsce

 

klasa 1d

klasa 2b

klasa 3e

 

klasa 1a

klasa 2e

klasa 3c

 

klasa 1b

klasa 2a

klasa 3a

1d

2b

3e

 

1a

2e

3c

 

1b

2a

3a

113.

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z chemii – etap szkolny (Kuratorium Oświaty                  w Bydgoszczy,                           mgr Małgorzata Małkowska)

1 miejsce (przejście do etapu rejonowego)

 

2 miejsce

 

3 miejsce

 

 

Artur Drzewiecki

 

 

 

Filip Dobrowolski

 

Anna Pietrzak

3d

 

 

 

3b

 

3c

114.

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z fizykietap szkolny (Kuratorium Oświaty                  w Bydgoszczy,                            mgr Anna Dziaman)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Magdalena Bociek

Oskar Kudelski

Krzysztof Kaźmierczak

 

3c

2c

3c

 

 

115.

5 Elementów ­ Władca 

słów - etap szkolny

(ZS nr 32 w Bydgoszczy)

1 miejsce

Natalia Krzemińska

Zuzanna Różek

3d

2a

 

116.

5 Elementów ­ Władca 

liczb – etap szkolny  

(ZS nr 32 w Bydgoszczy)

1 miejsce

 

 

Paweł Zmudziejewski

2c

 

 

117.

Mistrz ortografii      

(mgr E.Nowatkowska            mgr A.Reszkowska)

1 miejsce

2miejsce

3 miejsce

Damian Kułakowski

Oskar Kudelski

Justyna Kopeć

3d

2c

2d

118.

Przedmiotowy Konkurs 

Kuratoryjny z Języka 

Polskiego ­ etap szkolny 

(Kuratorium Oświaty,  mgr Danuta Stentka)

1 miejsce (przejście do etapu rejonowego)

 

Michał Okoniewski

3d

 

119.

Przedmiotowy Konkurs 

Kuratoryjny z Języka 

Angielskiego - ­etap 

szkolny (Kuratorium Oświaty)

1 miejsce (przejście do etapu rejonowego)

 

Szymon Grabarski

Oskar Kudelski

3c

2c

120.

Konkurs Wiedzy  o Krajach 

Anglojęzycznych 

„KWOKA” – etap szkolny

(VII LO w Bydgoszczy)

 

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

wyróżnienie

Wojciech Selerzyński

Przemysław Kubiak

Radosław Śmidoda

Remigiusz Potka

Agata Lajblich

2c

2c

3c

3c

3a

121.

Przedmiotowy Konkurs 

Kuratoryjny z Języka 

Niemieckiego - ­etap 

szkolny (Kuratorium Oświaty)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

Oskar Kudelski

Michał Przedwojski

Agnieszka Murawska

 

2c

3c

3d

 

122.

Przedmiotowy Konkurs 

Kuratoryjny z Historii - ­etap 

szkolny (Kuratorium Oświaty)

1 miejsce (przejście do etapu rejonowego)

Jakub Kunicki

 

 

123.

Konkurs ekologiczny „Niskiej emisji mówimy nie”                      (mgr Małgorzata Małkowska,           mgr Dorota Trubicka)

1 miejsce

Justyna Kopeć

Elżbieta Manke

Aleksandra Grześkowiak

Marta Klonowska

Zuzanna Bereżańska

Wiktoria Chylińska

Aleksandra Balcer

Paulina Iwaszkiewicz

2d

2d

2d

3d

3d

3d

1e

1e

124.

XI konkurs matematyczny „Bądź jak Rejewski – matematyk roku klas I”

(mgr Agnieszka Kowalska,        mgr Ewa Staroń – Urbanek))

1 miejsce

2miejsce

3 miejsce

 

Paweł Zmudziejewski

Jakub Grabowicz

Dominika Lewandowska

1c

1c

1f

125.

XI konkurs matematyczny „Bądź jak Rejewski – matematyk roku klas II”

(mgr Agnieszka Kowalska,        mgr Ewa Staroń – Urbanek))

1 miejsce

2miejsce

3 miejsce

 

Oskar Kudelski

Jakub Śmigielski

Paweł Roman

2c

2c

2c

126.

XI konkurs matematyczny „Bądź jak Rejewski – matematyk roku klas III”

(mgr Agnieszka Kowalska,        mgr Ewa Staroń – Urbanek))

1 miejsce

2miejsce

 

3 miejsce

 

Michał Okoniewski

Magdalena Bociek

Alina Khalatyan

Zuzanna Bereżańska

3d

3c

3d

3d

127.

Najpiękniejsza kartka wielkanocna

(mgr Joanna Dziewulska)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Weronika Jędraszak

Oliwia Kubicka

Nikola Baranowska

1d

1b

1f

128.

„Chemik roku”

 (mgr Małgorzata Małkowska)

1 miejsce

1 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

Wiktoria Lorbiecka

Artur Drzewiecki

Weronika Lorbiecka

Filip Dobrowolski

Iwona Wąsowska

Anna Pietrzak

2e

3a

2e

3b

2b

3c

129.

Konkurs wiedzy o patronie   „Oni szli szarymi szeregami”

(nauczyciele historii)

1 miejsce

 

 

Monika Ciesielska

Anetta Hoffman

Justyna Kopeć

2d

2d

2d

130.

Szkolny konkurs ortograficzny

(nauczyciele języka polskiego)

3 miejsce

Justyna Kopeć

2d

131.

Konkurs fotograficzny „Energia elektryczna w obiektywie”

(mgr Małgorzata Kamińska)

1 miejsce

Justyna Kopeć

2d

132.

„Przyrodnik roku”                   (mgr Małgorzata Małkowska,     mgr Dorota Trubicka)

1 miejsce

 

 

Artur Drzewiecki

3a

133.

„Kennst du Deutschland?”

(mgr Natalia Raszeja,                mgr Barbara Kaczmarek)

1 miejsce

 

 

 

2 miejsce

 

 

 

3 miejsce

Kamil Kłyszejko

Jakub Kunicki

Kacper Kortas

 

Zuzanna Bereżańska

Katarzyna Goździwska

Magdalena

 

Cholewczyńska

Natalia Krzemińska

Monika Markiewicz

Roksana Okrajna

3c

3d

3c

 

3d

3d

3d

 

3d

3d

3d

134.

Konkurs czytelniczy – rywalizacja klas                      (mgr Alina Gawrońska)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Wyróżnienie

wyróżnienie

Klasa 3d

Klasa 1f

Klasa 2e

Klasa 1d

Klasa 1b

3d

1f

2e

1d

1b

135.

Konkurs czytelniczy – rywalizacja indywidualna         (mgr Alina Gawrońska)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

 

wyróżnienie

Marlena Bucholz

Weronika Jankowska

Paulina Iwaszkiewicz

Zuzanna Bereżańska

2e

1b

1e

3d

136.

Konkurs filmowy w języku angielskim „Moviegoers” – etap szkolny (LO nr VIII w Bydgoszczy)

1 miejsce

 

Natalia Michalska

3e

137.

Konkurs par „Na podbój Londynu” – etap szkolny         (ZS nr 15 w Bydgoszczy,           mgr Anna Konstantynowicz)

1 miejsce

 

2 miejsce

Agata Lajblich

Elżbieta Dytrych

Agata Gąsiorowska

Justyna Kopeć

3a

3a

2d

2d

138.

Konkurs fotograficzny „Warzywa i owoce w naszej diecie”        (mgr Małgorzata Kamińska)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Wiktoria Wojciechowska

Artur Drzewiecki

Marcin Sikorski

2c

3a

3b

139.

Turniej drużyn mieszanych          o mistrzostwo Gimnazjum nr 23 (nauczyciele w-f)

1 miejsce

 

 

 

 

 

 

2 miejsce

 

 

 

 

 

 

3 miejsce

Magdalena Bociek

Agnieszka Janicka

Krzysztof Kaźmierczak

Michał Przedwojski

Radosław Mierzyński

Kamil Kłyszejko

 

Wiktoria Krausa

Marta Przybylska

Mateusz Machnik

Kacper Muzolf

Sebastian Osiński

Artur Tonkojan

 

Julia Raszewska

Nikola Baranowska

Oskar Gałuszyński

Kamil Leszczyński

Adrian Cichocki

Paweł Ziółkowski

Gabrysia Oparka

3c

3c

3c

3c

3c

3c

 

2e

2e

2e

2e

2e

2e

 

1f

1f

1f

1f

1f

1f

1f

140.

Turniej unihokeja chłopców        ( nauczyciele w-f)

1 miejsce

 

 

 

 

2 miejsce

 

 

 

 

3 miejsce

Radosław Mierzyński

Kamil Kłyszejko

Michał Przedwojski

Filip Tułaza

 

Mateusz Król

Mateusz Knitter

Filip Jurkiewicz

Krystian Kandziora

 

Hubert Latos

Kacper Muzolf

Sebastian Osiński

Artur Tronkojan

3c

3c

3c

3c

 

1b

1b

1b

1b

 

2e

2e

2e

2e

141.

Turniej strzelecki z okazji dnia satrona                                  (TKKF „Orzeł”, nauczyciele w-f)

1 miejsce

 

 

2 miejsce

 

3 miejsce

 

1 m-ce drużynowo

2 m-ce drużynowo

3 m-ce drużynowo

Monika Michalska

Patryk Hałas

 

Michał Okoniewski

 

Adam Michalak

 

Klasa 3e

Klasa 3c

Klasa 2a

3e

3e

 

3d

 

2a

 

3e

3c

2a

142.

Lider szkoły                   (Samorząd Uczniowski)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Klasa 3d

Klasa 2e

Klasa 3e

3d

2e

3e