OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

GIMNAZJUM NR 23

IM. SZARYCH SZEREGÓW

I PÓŁROCZE

ROK SZKOLNY 2015/16

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU WOJEWÓDZTWA:

 

1.

Festiwal Artystyczny „Gim Art.”

(Gimnazjum nr 29 w Bydgoszczy)

 

3 miejsce

Urszula Gasik

Karolina Koszela

Zuzanna Kozikowska

Przemysław Kubiak

Oliwia Kubicka

Nicola Patalon

Paula Pietryga

Alicja Stępień

Róża Szafrańska

Zuzanna Turzańska

Natalia Zielińska

2f

1d

2b

3c

2b

1a

2f

1d

2b

2b

1d

2.

Finał wojewódzki                         w indywidualnych biegach przełajowych(MSZS)

 

7 miejsce

Krystian Kandziora

2b

 

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU REGIONALNYM:

 

3.

Regionalny Konkurs Gazetek Szkolnych

(Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli)

1 miejsce

Weronika Jędraszak

2d

 

4.

Konkurs przedmiotowy  

z matematyki 

(Kujawsko – Pomorski Kurator Oświaty)

wyróżnienie

Marcin Białek

Oskar Kudelski

3c

3c

                                                              

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU MIEJSKIM:

 

5.

„Super zawód” konkurs na prezentację zawodoznawczą (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Bydgoszczy)

1 miejsce

 

Julia Kardacz

 

3e

 

6.

Miejski Multimedialny Przegląd Miejsc Związanych z Marianem Rejewskim  (Gimnazjum nr 23      w Bydgoszczy)

wyróżnienie

 

Weronika Durszewicz

3d

7.

„Bydgoszcz zdrowa, Bydgoszcz wolna od nałogów” – konkurs na baner prezentowany podczas imprezy profilaktycznej na Starym Rynku w Bydgoszczy (BORPA, Sanepid Bydgoszcz)

1 miejsce

 

Martyna Włóka

Ewa Kukiełczyńska

1b

2f

8.

Rodzinne gotowanie z VIP-ami – konkurs kulinarny                         (Zespół Szkół nr 22 w Bydgoszczy)

wyróżnienie

Oliwia Kubica

Marcelina Bartecka

Norbert Olejniczak

2b

2b

3d

9.

Bieg z okazji Święta Niepodległości – konkurs indywidualny                          (TKKF Orzeł)

1 miejsce

 

Krystian Kandziora

 

2b

 

 

10.

Bieg z okazji Święta Niepodległości – konkurs drużynowy(TKKF Orzeł)

3 miejsce

Krystian Kandziora

Igor Kossmann

Piotr Buczkowski

Kacper Muzolf

Krystian Kosobucki

Kacper Selke

Julia Foksińska

Marika Okrój

Marta Greśkiewicz

Zuzanna Trambowicz

Natalia Lwicka

2b

2b

3c

3e

1e

1f

2e

1e

2b

1d

1d

11.

Indywidualne biegi przełajowe    o mistrzostwo Bydgoszczy  (MSZS)

2 miejsce

7 miejsce

 

Krystain Kandziora

Igor Kossmann

 

2b

2b

 

12.

Mistrzostwa Bydgoszczy            w pływaniu - dziewczęta (MSZS)

2 miejsce

Marta Greśkiewicz

Zuzanna Trambowicz

Natalia Lewicka

Zuzanna Turzańska

Martyna Raszka

2b

1d

1d

2b

1b

13.

Mistrzostwa Bydgoszczy            w pływaniu - chłopcy (MSZS)

2 miejsce

Paweł Szumski

Mateusz Król

Igor Matuszyński

Damian Ossowski

Igor Kossmann

Filip Jurkiewicz

2c

2b

2b

1d

2b

2b

2b

14.

Mistrzostwa Bydgoszczy w piłce ręcznej – dziewczęta (MSZS)

 

 

 

 

 

 

 

7 miejsce

 

Sara Godziemska

Magda Madzińska

Zuzanna Świetlicka

Nikola Kotwica

Karolina Mowińska

Ewelina Noskow

Martyna Raszka

3a

3a

3b

3b

3b

1a

1b

15.

Mistrzostwa Bydgoszczy w pice ręcznej – chłopcy (MSZS)

 

 

 

 

 

 

 

7 miejsce

Piotr Buczkowski

Kacper Adamczewski

Łukasz Obremski

Krystian Kandziora

Mateusz Knitter

Bartek Kowalski

Andrzej Maciaszek

Kacper Selke

Szymon Nowacki

Mateusz Sakwiński

3c

3c

3c

2b

2b

3a

3b

1f

1f

3b

16.

Indywidualne Mistrzostwa Bydgoszczy w Tenisie Stołowym (MSZS, MDK nr 2 w Bydgoszczy)

4 miejsce

 

Dominika Lewandowska

 

 

 

 

 

17.

Mistrzostwa Bydgoszczy            w koszykówce (MSZS)

 

4 miejsce

Ewa Kukiełczyńska

Marta Kruk

Weronika Toth

Gabrysia Oparka

Laura Chmara

Weronika Słomińska

Martyna Raszka

Maria Pieniążek

Kaja Strzelecka

2f

2f

2f

2f

2f

1a

1b

1f

1a

 

OSIĄGNIĘCIA MIĘDZYSZKOLNE:

 

18.

„Z ekologią bez granic” – konkurs literacki (Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej)

1 miejsce

 

 

Marika Przybylska

3d

 

19.

„Z ekologią bez granic – życiodajna woda” – konkurs fotograficzny (Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej)

2 miejsce

wyróżnienie

Mateusz Meyka

Justyna Kopeć

2c

3d

20.

Potyczki z Klio (Pałac Młodzieży pod patronatem Kuratorium Oświaty)

wyróżnienie

Kacper Adamczewski

Oskar Kudelski

Kazimierz Lipka

3c

3c

3c

21.

X Przystanek Teatralny

(Zespół Szkół Spożywczych          w Bydgoszczy)

1 miejsce

Urszula Gasik

Karolina Koszela

Zuzanna Kozikowska

Przemysław Kubiak

Oliwia Kubicka

Nicola Patalon

Paula Pietryga

Alicja Stępień

Róża Szafrańska

Zuzanna Turzańska

Natalia Zielińska

2f

1d

2b

3c

2b

1a

2f

1d

2b

2b

1d

22.

Potyczki matematyczno - językowe

(Zespół Szkół nr 10 w Bydgoszczy oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy)

2 miejsce

Przemysław Kubiak

Oska Kudelski

Paweł Roman

3c

3c

3c

23.

Zdrowie zawsze w modzie – konkurs plastyczny

(KPCN w Bydgoszczy)

 

 

3 miejsce

Marcin Bicki

2c

 

OSIĄGNIĘCIA SZKOLNE:

 

24.

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego (Kujawsko – Pomorskie Kuratorium Oświaty)

1 miejsce – przejście do etapu wojewódzkiego

1 miejsce – przejście do etapu rejonowego

1 miejsce – przejście do etapu rejonowego

1 miejsce – przejście do etapu rejonowego

1 miejsce – przejście do etapu wojewódzkiego

1 miejsce – przejście do etapu rejonowego

Oskar Kudelski

 

 

Przemysław Kubiak

 

 

Izabela Sieg

 

 

Karolina Mowińska

 

 

Justyna Kopeć

 

 

Julia Bogusławska

3c

 

 

3c

 

 

3c

 

 

3b

 

 

3d

 

 

2e

25.

Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych KWOKA       (VII LO w Bydgoszczy)

1 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

Przemysław Kubiak

Marta Kruk

Oskar Kudelski

Nikola Baranowska

Marek Rozpędowski

Paula Pietryga

3c

2f

3c

2f

1c

2f

26.

Europejski Dzień Języków – quiz na temat języków świata (nauczyciele językowcy)

1 miejsce

 

 

2 miejsce

 

 

 

3 miejsce

Klasa 1c

Klasa 2e

Klasa 3b

Klasa 1a

Klasa 2a

Klasa 3d

Klasa 1b

Klasa 2c

Klasa 3e

 

27.

Europejski Dzień Języków – konkurs na przedstawienie flagi (nauczyciele językowcy                   i wychowawcy klas)

1 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

Klasa 1f

Klasa 1b

Klasa 3a

 

28.

Geograf roku klas trzecich    (mgr Katarzyna Wawruk)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Kacper Kortas

Michał Okoniewski

Radosław Śmidoda

3c

3d

3c

29.

Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego (Kujawsko – Pomorskie Kuratorium Oświaty)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Christian Martin

Mikołaj Nowak

Nicola Kotwica

2e

3c

3b

30.

Lider Szkołu (Samorząd Uczniowski)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Klasa 3b

Klasa 3d

Klasa 1a

 

31.

„Czy znasz ten cytat?”

(biblioteka szkolna, mgr Joanna Szada - Popławska)

1 miejsce

 

Zuzanna Turzańska

 

2b

 

32.

Konkurs przedmiotowy               z geografii

(Kujawsko – Pomorskie Kuratorium Oświaty)

1 miejsce - przejście do etapu rejonowego

2 miejsce - przejście do etapu rejonowego

3 miejsce

Oskar Kudelski

 

 

Julia Bogusławska

 

 

Mikołaj Nowak

3c

 

 

2e

 

 

3c

33.

Konkurs geograficzny „Astronom roku wśród uczniów klas I”

(mgr Katarzyna Wawruk,           mgr Natalia Raszeja)

1 miejsce

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Damian Ossowski

Inga Skowron

Maciej Tokarski

Szymon Karnowski

1d

1f

1c

1c

34.

Konkurs przedmiotowy               z chemii

(Kujawsko – Pomorskie Kuratorium Oświaty)

1 miejsce – przejście do etapu wojewódzkiego

2 miejsce

3 miejsce

Oskar Kudelski

 

 

Monika Łobodzińska

Wiktoria Zielińska

3c

 

 

3a

3b

35.

Konkurs przedmiotowy               z matematyki

(Kujawsko – Pomorskie Kuratorium Oświaty)

wyróżnienie

Marcin Białek

Oskar Kudelski

Paweł Roman

Paweł Zmudziejewski

3c

3c

3c

2c

36.

Mój wymarzony zawód – konkurs plastyczny                   

(mgr Joanna Dziwulska, SZOK)

1 miejsce

 

 

Joanna Przybysz

 

 

1a

37.

„Wakacyjne wspomnienia” – konkurs fotograficzny            (mgr Małgorzata Kamińska)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Julia Kardacz

Weronika Jędraszak

Róża Szafrańska

3e

2d

2b

38.

„Piękno architektury sakralnej – konkurs fotograficzny             (mgr Małgorzata Kamińska,         ks. Marek Kusy)

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Justyna Kopeć

Julia Kardacz

Weronika Lorbiecka

Weronika Jędraszak

Weronika Durszewicz

3d

3e

3e

2d

3d

39.

Turniej koszykówki chłopców    o mistrzostwo gimnazjum nr 23  

(klasa 2c)

1 miejsce

 

 

 

 

2 miejsce

 

 

 

 

 

 

3 miejsce

 

Szymon Zimny

Mateusz Zimny

Szymon Kęsik

Bartek Kowalski

Mateusz Chwiłka

Mateusz Król

Filip Lewandowski

Krystian Kandziora

Mateusz Knitter

Tomasz Kostkowski

Oliwier Czenszak

Igor Matuszyński

Krystian Kosobucki

Patryk Zieliński

Kacper Katafiasz

Igor Księżek                  Filip Ostrowski

3a

3a

3a

3a

3a

2b

2b

2b

2b

2b

2b

2b

1e

1e

1e

1e

1e